reklama

reklama

ZOOKEE & VOKOLEK – novinky a zajímavosti 2023!

Prezentace novinek a zajímavých produktů mají obvykle jasný důvod a sdělení. Ukázat obchodníkům, případně i novinářům, co je nového, co stojí za pozornost, potkat se, domluvit další spolupráci… V případě akce pořádané společností ZOOKEE ale mělo naše setkání ještě jeden zajímavý rozměr – upozornění na spojení se společností Vokolek Import!

Společnost Vokolek Import jako samostatná jednotka, dovozce a prodejce kol a řady dílů či doplňků, sice vysloveně nekončí, spíše ustupuje do pozadí, proto své bohaté portfolio postupně předává do rukou lidí ze ZOOKEE. Důvod v tom nemusíme hledat nijak složitý. Jednoduše firma funguje již dost dlouho, mladá generace se vydala jiným směrem a původní zakladatel si chce užít více volna, trávit více času na kole než v kanceláři!

ZOOKEE proto nyní postupně přebírá distribuci značek jako je Ritchey, Eddy Merckx, Look, Ridley, Challenge, Jagwire nebo také FSA! Společnost ZOOKEE se tak zařadí po bok několika málo velkých domácích firem, které mají mimořádně pestrou a širokou paletu zastupovaných značek, navíc i své vlastní produkty (Sensor, Chimpanzee a další).

Dnešní prezentace není přitom žádnou hloubkovou sondou, ale jen rychlým náhledem a přehledem produktů či značek, které jsou již nyní, nebo postupně budou v nabídce ZOOKEE.

Jen tak pro připomenutí, zde je stručný výčet zajímavých testů a představení, které jsme pro ZOOKEE poslední dobou zpracovali:

Text a foto: Štěpán Hájíček

Ridley, Ritchey, Eddy Merckx, Ciclovation, Challenge, Lizard Skins, Fresh Trash, OKO, Proguard, Look

reklama

Jagwire, FSA, Chimpanzee, WTB

Sensor, WOHO, Yeti, MET, Bluegrass, Race Face, Wolf Tooth