reklama

reklama

Zajímavé produkty na Koloshop.cz (červen 2022)

Kalendářní léto již začalo, do začátku letních prázdnin zbývá pár dní, plánů má jistě každý hromadu. K jejich uskutečnění je ale mnohdy potřeba také odpovídající výbava. Podívejte se proto s námi na aktuální produkty v nabídce koloshop.cz, od expedičního gravelu po dětské helmy.

(komerční sdělení)

Expediční gravel-bike KONA Sutra

Kona Sutra je cestovní gravel bike postavený na pevném a odolném ocelovém rámu, se kterým lze projet lán světa. Stačí usadit brašny a vyrazit za dobrodružstvím.

Kona Sutra LTD na: www.koloshop.cz

Doplňky Force

Přemýšlíte nad novou přilbou, stylovým sportovním oblečením nebo jinými doplňky? Vybrat si můžete z pestré nabídky značky Force. Zmínit můžeme třeba helmu Force Neo Stream se zajímavým designem a zapínáním pomocí magnetického zámku Fidlock. K helmě lze doplnit také brýle, nebo si prohlídnou pestrou škálu oblečení.

Na celou nabídku Force se můžete mrknut na: www.koloshop.cz

Dětské přilby MET!

Na kolo jedině s přilbou! A pro děti to platí přinejmenším dvojnásob!! V nabídce koloshop.cz najdete spoustu přileb, například tyto od značky MET.

Více dětských přileb MET: www.koloshop.cz

Dětské sportovní brýle UVEX

Ochrana zraku se u dětí často podceňuje, přitom dětské oči jsou na sluneční záření mnohem citlivější než v případě dospělých. Pořiďte dětem kvalitní sluneční brýle s UV filtrem třeba od UVEXu.

Dětské sluneční brýle najdete na: www.koloshop.cz