BikeAndRide.cz

Znáte nás? Jsme „veselá parta“, která se snaží testovat kola, výbavu a komponenty, starat se o vaši zábavu a motivaci a u toho se pokud možno dobře bavit… Takto třeba vypadal náš společný výlet na Gardu na konci sezony 2014.

BnR Garda Trip 2014 from BikeAndRide.cz on Vimeo.

Kdo a co je BikeAndRide.cz (BnR)

Virtuálně reálný a reálně virtuální magazín BikeAndRide (zkráceně BnR) je dílem party nadšených lidí, pro něž je kolo, v mnoha jeho formách, srdeční záležitostí. Na těchto stránkách se přitom chceme s vámi podělit o naše zkušenosti, zážitky, poznatky, fotky a mnohé další.

Na webu BikeAndRide.cz najdete informace o zajímavých novinkách, technických i jiných, reportáže z různých akcí a tipy na místa a lokality, kde se dobře bikuje. Chybět nesmí ani testy produktů, stejně jako celých kol. Ty jistě přijdou vhod, když se člověk rozhoduje o koupi nového stroje, nebo třeba hledá možnosti, jak ten stávající vylepšit. Testy jsou ale pochopitelně určeny i pro ty, které „pouze“ zajímá technika spojená s moderní cyklistikou a její vlastnosti v praxi.

Pro technicky zvídavé bude jistě zajímavá také stránka pojmenovaná Tech lab. Zde najdete články věnující se teorii funkce klíčových částí kola (odpružení, brzdy atd.), stejně tak třeba návody, rady a postupy pro servisní práce, které lze zvládnout v domácí dílně.
*Na tomto oddílu musíme ještě trochu zapracovat…

Za sebe a všechny, kteří se na obsahu webu BikeAndRide.cz podílejí a v budoucnu ještě podílet budou, věřím, že se vám naše stránky líbí a baví vás minimálně stejně, jako nás baví jejich příprava.

Za team BnR hlavní kormidelník Štěpán Hájíček