reklama

reklama

WOHO – Klasika pro bikepacking nyní i v ČR! (představení)

Bikepacking, tedy cestování na kole s plnou výbavou, někdy se říká „na těžko“, je sportovní a cestovatelskou kratochvílí, která si získává stále větší oblibu ve světě, ale i u nás. Najít správnou výbavu ale není vždy úplně lehké…

Výrobců, věnujících se tomuto specifickému vybavení, totiž vlastně mnoho není, proto jistě všechny příznivce svobodného toulání se krajinou potěší zpráva, že se na český trh dostává jedna z klíčových světových značek tohoto oboru – taiwanské WOHO.

reklama

Značka WOHO vznikla v roce 2008, přičemž bikepacking, jak ho známe dnes, byl tenkrát ještě v plenkách. Nyní patří bikepackingové brašny a další doplňky WOHO k jedněm z nejznámějších v tomto oboru. Svůj věhlas si přitom produkty WOHO vydobyly zejména vysokou kvalitou, špičkovým zpracováním, ale také důmyslností svého provedení.

Díky tomu jsou produkty WOHO vyhlášené a oblíbené po celém světě, spatřit je proto můžete na kolech mnoha bikepackerů cestujících po všech kontinentech naší modré planety. Nyní se konečně dočkáme jejich oficiálního prodejního kanálu také v ČR, a to díky společnosti ZOOKEE.

Aktuálně jsou dostupné, na eshopu zookee.cz, zejména velké cestovatelské podsedlové brašny WOHO, dále brašny do rámu a další doplňky. Praktickými pomocníky mohou být také šikovné stahovací pásky, nebo jedna specialita v podobě stabilizátoru podsedlové brašny.

Tento na pohled dosti jednoduchý doplněk může jednak pomoci hlídat stabilitu velké brašny pod sedlem, rovněž slouží jako montážní bod pro další dva bidony, které lze mít uchycené prakticky kousek za sedlem.

Text: Štěpán Hájíček / Foto: WOHO (zookee.cz)