reklama

reklama

Pondělní Videonálož BnR #8_2021 | Protože jarňáky…

Dnešní Videonálož bude po čase poněkud stručná a krátká. Minimálně její úvod, k čemuž mám jasný důvod. Jsou totiž jarní prázdniny a někdo musí vymýšlet program pro děti, které si mohou na chvíli užít volna bez on-line vyučování, kterého se asi ještě nějaký čas nezbaví.

Co nejvíc obsahu jsem se proto snažil „nasypat na web“ již minulý týden, jelikož v tomto týdnu, z výše uvedeného důvodu, mnoho času a prostoru pro práci nebude… Každopádně zcela do kouta odložený počítač nebude, jelikož pár věcí má své jasné termíny, to ostatní si zkusím po troškách připravit, abych to na vás mohl znovu hrnout další týdny.

Co se zatím nemění je situace ohledně „přetlaku“ testovacích kol, ač třeba o přetlaku nových kol v obchodech se v souvislosti se sezónou 2021 nejspíš mluvit nebude. Spíše naopak, ale to vám minulý týden dost obšírně vysvětlil kolega Trail Hunter. Na počet kol, kteří si jejich dovozci přejí ukázat světu skrz naše testy to ale překvapivě vliv nemá, spíš naopak.

Testy v zásobníku…

Co nás tedy v nejbližší době čeká? Kompletní hodnocení Norco Optic C3 jsem stihl dokončit a uveřejnit již minulý týden. V pátek jsem pak hodil na web kratší úvodní představení nové elektriky Rock Machine Blizzard INT e90-297 RZ postavené na zbrusu novém pohonu Shimano EP8, doplněné o velký akumulátor Darfon 630 Wh!

Elektrického Blizzarda jsem již vrátil, takže teď mě čeká ještě zpracování nasbíraných poznatků, úprava fotek atd. Jedna ze skutečností, která zatím nikde nezazněla – jeden den, když jsem řádil ve sněhu s Blizzardem INT, jsem na jedno nabití stihl nastoupat 1100 výškových metrů, než jeho akumulátor stihly vysát náročné výjezdy a třeskutý mráz.

Jiný den, když se teplota konečně vrátila opět do plusových hodnot, jsem zaznamenal, že vcelku skokově vzrostlo převýšení dosažené na „jednu čárku“ baterky, tedy na dílek čítající 20 % z celkové kapacity. Bohužel ten den nebyl čas a podmínky na kompletní vyždímání akumulátoru, můj teoretický propočet ale říká, že by bylo možné dostat se i na 1400 výškových metrů a možná i víc! Tak snad příště…

Co je ještě plánu?

Zatím jsem zmínil testy uzavřené, či před dokončením, další přitom již klepou na dveře, pokud je již rovnou nevykoply. Tak kupříkladu v pátek jsem si přivezl YETI Arc, s nímž jsem se v sobotu byl podívat na jeden pumptrack kousek za hranicí Prahy:

Další kolo, které se těší na terénní prověrku je Pivot Mach 6 (představení), přičemž jsem tento test odkládal i proto, abych počkal na počasí, při kterém bude vůbec šance prověřit jeho schopnosti a možnosti. V závěsu za tímto Pivotem se na mě i na vás těší GT Zaskar LT (představení) a poté přijdou jistě i další. O některých se zatím „nesmí“ mluvit, další se jistě postupně vynoří.

Tak a teď už fakt ta videa!

Follow The Light – Kilian Bron

Neskutečné scenérie, perfektní kamera, výtečný jízdní styl… Tohle MUSÍTE VIDĚT!!!

Více fotek k tomuto povedenému videu na: pinkbike.com

2021 Rocky Mountain Race Face Enduro Team – Jesse Melamed, Rémi Gauvin, and ALN are back!

Dylan Korba – How We Got Here

Grateful | Alec Suriyuth

More Airtime = More Trees!

City Limits

Pivot E-Vault – představení

INTO THE GNAR – Hueso Double Black – Remy Metailler JOINS THE PARTY !!!

Welcome Garret Mechem – COMMENCAL USA

**CZECH MADE**

ROADGAP NA SNĚHU / ZIMNÍ ENDURO JE NEJVÍC

„Zimní podmínky vydržely další týden, a tak jsme zase vzali endurka a vyrazili pojezdit všechno co se dá. Docela překvapivě jsme vyzvali na sněhu i roadgap, na kterém jsem před časem skákal přes auto!“ Kuba Vencl

PROPADLI JSME SE NA KOLE DO LEDU?!

„Je čas jezdit! V dnešním videu jsme vyrazili na brněnskou přehradu a k našemu překvapení jsme zjistili, že v den točení byla ještě celá pokrytá ledem! Nejdřív jsme si dali pár rozehřívacích jízd a těšili se na session na ledu…“

BIKE O’Clock