Prodejce jízdních kol v prodejně MOJEKOLO PRAHA ŽIŽKOV (kariéra)

Prodejce jízdních kol v prodejně MOJEKOLO PRAHA ŽIŽKOV
Společnost Schindler, spol. s.r.o. hledá do své pobočky v Praze kolegu na pozici prodejce jízdních kol a cyklo příslušenství. Chcete-li pracovat v příjemném kolektivu sportovců a prodávat kvalitní produkty prověřených cyklistických značek, zašlete nám svůj životopis.

Čeká na Vás zajímavá práce, spousta zaměstnaneckých výhod a sympatičtí kolegové.

(pracovní inzerát)

Požadujeme:

  • Velmi dobrou znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů
  • Obchodní nadání, výborná komunikace, orientace na výsledek a zákazníka
  • Manuální zručnost
  • Základní znalost práce s PC, zkušenosti s ekonomickým systémem POHODA výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Vyučen, středoškolské vzdělání

Náplň práce:

  • Práce se zákazníky, prodej a poradenství v maloobchodní prodejně
  • Drobný servis a oprava jízdních kol
  • Příjem servisních zakázek, kontakt se zákazníkem
  • Podíl na organizaci a chodu prodejny

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (plně hrazené stravenky, zaměstnanecké slevy, teambuildingy)
  • Průběžné vzdělávání
  • Pracovní doba: Po-Pá 9:00 -18:00 hod
  • Nástup možný ihned nebo po dohodě

Životopis zasílat na mail: Sommer@mojekolo.cz,
Jan Sommer, mob: 730 518 305

Původní inzerát na webu: www.mojekolo.cz/kariera