reklama

reklama

Česká Enduro Serie – 6. ročník startuje 19.-20. 5. v Koutech!

Pokud jsi už enduro vyzkoušel a propadl jsi mu stejně jako my, netřeba ti vysvětlovat, proč je enduro v současnosti nejvíce dynamicky se rozvíjející cyklistická disciplína, kterou má v oblibě čím dál tím víc bikerů. Chceš se stát součástí enduro komunity? První letošní šancí v rámci České Enduro Serie budeš mít 19.-20. 5. v Koutech nad Desnou!

(tisková zpráva)
Co je Enduro? V závodním pojetí kombinace měřených úseků (především sjezdových a technických) a neměřených transferů mezi nimi v celkově předem určeném časovém limitu. Především je to ale zábava a kvalitní ježdění s partou přátel na kole. Enduro je ideální pro univerzální jezdce, kteří preferují spojení všech MTB dovedností: technické jízdy, vytrvalosti, síly, ale i strategie a rozvahy.

V České Enduro Serii máš možnost si měřené RZty vyzkoušet během sobotního tréninku, volba, zda jet na oči, a nebo si vše předem vyzkoušet a najet, je tak pouze na tobě a tvých preferencích.

Česká Enduro Serie vstoupí do své již šesté sezóny prvním závodem Specialized Enduro Race Kouty 19. – 20. 5. v Koutech. V letošním roce se můžeš opět těšit na 6 ověřených lokalit – Kouty, Klíny, Zadov, Malá Morávka, Špičák a finálový Ještěd. Všechny lokality jsou vyzkoušené a oblíbené, ale zároveň bude letos naším cílem na všech závodech vymyslet nové pasáže a další zajímavé novinky. Chybět nebudou ani oblíbené Lezyne noční prology a další doprovodný program a služby v areálu závodů.

Letos se můžeš těšit na větší zázemí všech závodů. Novým parťákem servisu se pro letošek stává ParkTool, nebude chybět ani Kastar s centrováním zapletených kol. Na občerstvovačkách tě čeká bohatá hostina i s velkou porcí energie od Nutrendu. Ze závodů se můžeš těšit na super videa a ještě víc fotek. Zkrátka nepřijdou ani fanoušci techniky a nových produktů, testovací kola přivezou všichni naši partneři – SpecializedGiantRockMachineKonaMondrakerNorco čiOrbea.

Novinkou bude i dřívější registrace, která začne v sobotu již od 9:00 do 13:00 a v neděli pouze od 8:00 do 9:00. 

2018 bude pořádná jízda, tak si ji rozhodně nenech ujet. Zapiš si závody do kalendáře a nepropásni cenově výhodnější online registraci. Budeme se na tebe těšit! ceskaenduroserie.cz

Přehled závodů najdete i v redakčním kalendáři (nejen) Enduro závodů 2018.

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

Foto: ceskaenduroserie.cz