reklama

reklama

POZOR! Svolání k bezpečnostnímu servisnímu zásahu na kolech Cannondale s představcem OPI

Cannondale - predstavec opi - Svolavaci akceSpolečnost Cycling Sports Group, majitel značky Cannondale svolává k bezpečnostnímu servisnímu zákroku všechna kola Cannondale vybavená představcem a sloupkem řízení OPI.

(tisková zpráva)
Tento servisní zásah se týká všech kol modelových ročníků 2011 až 2015 s vidlicí Lefty, které jsou tímto představcem vybaveny. Jedná se zejména o modely Cannondale Flash, F-Si, F4, F5, F29, Lexi, RZ, Scalpel a Trigger.

Představec OPI je rozpoznatelný tím, že nemá utahovací šrouby ke sloupku řízení a logo OPI je vytištěno diagonálně na tomto představci černými písmeny.

Během pravidelného testování bylo zjištěno, že spojení mezi sloupkem řízení OPI a horní částí hlavové trubky může způsobit nadměrné namáhání sloupku představce a korunky vidlice, a snížit tak jejich životnost. Do současné doby však nebylo reportováno žádné prasknutí či zranění z něj vyplývající.

Cannondale - predstavec opi - Svolavaci akce

Prodejci značky Cannondale budou vybaveni speciálními servisními kity, které posílí spojení v namáhané oblasti.  Všichni majitelé dotčených kol by se měli dostavit do místa, kde kolo zakoupili. Prodejce kola provede kontrolu namáhaných oblastí, vymění šrouby v korunce vidlice a instaluje zesilující vložku sloupku představce. Tento servisní zásah je ZDARMA!

Seznam prodejců značky Cannondale je k dispozici na českých stránkách značky Cannondale www.cannondalebikes.cz/prodejci/ceska-republika

OPI Image