reklama

reklama

Dejte vědět o svém cyklo oddílu nebo kroužku

bezpecne-na-koleVěnujete se cyklistice dětí a mládeže? Dejte o sobě vědět! Získáváme děti pro cyklistiku a vybavujeme je základním povědomím o bezpečné jízdě na kole. Za čtyři roky fungování ve školách, při výstavách, v obchodních centrech, na nejrůznějších dětských akcích, oslovil projekt Bezpečně na kole přes dvě desítky tisíc dětí! Rodiče mnoha nadšených malých cyklistů odchází často z našich akcí se zdánlivě prostými otázkami… (tisková zpráva)

Kde se může naše dítě přiučit něco víc o cyklistice?
Kde najdeme nějaký oddíl, kroužek nebo trenéra, který by se mu/jí věnoval?
Nevíte o nějakých závodech, táborech, společných vyjížďkách, či tréninkových kempech?

Množí se závody pro děti, přibývá nadšenců, kteří jako trenéři a vedoucí oddílů vrací cyklistice to, co jim dala do života. Mnozí však zůstávají skryti před veřejností v informačním vakuu. Naší odpovědí je připravovaný nový webový portál BezpecneNaKole.cz s databází oddílů, cyklistických kroužků, závodů, akcí a dalších užitečných informací.

Hledáme a oslovíme každého pořadatele, každého vedoucího či trenéra, základní i mateřské školy, nejrůznější instituce, cyklo obchody, zkrátka kohokoli, kdo má s cyklistikou dětí a mládeže co do činění. Budeme vděčni za sdílení tohoto emailu s kýmkoli, kdo má zájem přivést děti ke kolu.

Podělte se i vy o informace o vašem oddílu, kroužku, či akci. Pokud jste tak již neučinili, stačí vyplnit tento formulář… www.bezpecnenakole.cz/bnk_registrace.php

Zápisy do kalendáře spustíme s novým webem. Nezapomeňte se předem registrovat jako pořadatel.

Začínáme již za pár dní!

Pro aktuální informace sledujte naši stránku www.facebook.com/BezpecneNaKole sledovanou více než 20.000 příznivci. Rádi budeme sdílet pozvánky na vaše akci i jiné zajímavé příspěvky. Dejte nám tip prostřednictvím zprávy zanechané ve schránce.

Potěší nás, když i vy si přidáte stránku Bezpečně na kole mezi oblíbené.

Jsme také na Instagramu! Sledujte profil bezpecne_na_kole

Těšíme se na spolupráci 🙂