Prodejce a zástupce vedoucího prodejny Koloshop Praha (kariéra)

Do naší redakce občas dorazí žádost o uveřejnění pracovního inzerátu, čemuž obvykle rádi vyhovíme. Proč také nepomoct tomu, aby si někdo splnil svůj sen a povýšil koníček, v podobě cyklistiky, na svou profesi. Aktuálně se přitom nabízí volné místo prodavače (prodavačky) v kamenné prodejně Koloshop Praha.

Náplň práce:

  • aktivní komunikace se zákazníky
  • poradenství zákazníkům při nákupu zboží

Požadujeme:

  • aktivní komunikační přístup
  • ochotu pracovat na rozvoji svých schopností
  • příjemné vystupování
  • základní orientaci v jízdních kolech (další vás naučíme)
  • aktivní cyklista (cyklistka) výhodou
  • znalost základní práce na PC
  • zkušenosti práce s účetním programem výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a úspěšné firmy, jednoho z lídrů na trhu v ČR
  • tým profesionálů a zároveň kolektiv sportovců s neformálními vztahy
  • místo výkonu práce Praha
  • nadstandardní ohodnocení (po zapracování, což chceme všichni co nejdříve)
  • zvýhodněný nákup sportovního vybavení
  • vhodné i pro absolventa(ku)

Nástup možný ihned

Pokud je sport, ideálně cyklistika Vaše hobby, a chcete se připojit do stabilní firmy s kolektivem mladých lidí, pošlete životopis na e-mail kariera@koloshop.cz

Tento a další inzeráty, včetně kontaktního formuláře, najdete na webu: www.koloshop.cz/../kariera