reklama

reklama

Charvatbros Bike Camp – podzim 2017 Telnice (reportáž)

Letos jsme pro vás poprvé uskutečnili podzimní Charvatbros Bike Camp a vzhledem k velkému zájmu jsme se tentokrát soustředili především na enduro nadšence. Kapacita se nám naplnila během několika dní a celkem 12 účastníků si mohlo užít téměř individuální přístup v poměru jeden kouč na tři lidi.

(oficiální reportáž)

Tratě jsme s místními trailbuildery ještě před začátkem kempu proběhli s fukary, a tak byly nachystány v perfektní kondici na naše kempové řádění. V sobotu ráno jsme po registraci přivítali účastníky, zkontrolovali jejich kola a základní nastavení. Následovalo rozdělení do dvou skupin a následně jsme vyrazili jsme na první zahřívací jízdu.

Krušné hory nám připravily napínavé počasí od začátku až do konce. Mokrý terén nám umožnil poctivý nácvik techniky, a když vysvitlo sluníčko, byla to paráda. Telnické MTB stezky (www.facebook.com/Telnické-MTB-stezky…) jsou super lokalitou, kterou zatím nezná tolik lidí. Přitom můžou směle konkurovat komerčním trailcentrům.

reklama

Jsme rádi, že kromě touhy po zdokonalování sebe sama se k nám lidé vrací i z čistého kamarádství. Díky kempu vznikají nové partičky, které se pak vídají na závodech, v bikeparcích anebo prostě jen tak v lese.

Počasí se nám už pomalu kazí, my pořád jezdíme, ale s kempy si dáme na chvíli pauzu. Každopádně nezapomeňte sledovat naši FB stránku (www.facebook.com/charvatbrosbikecamp), kde se dozvíte o dalších připravovaných akcích jako první.

Díky všem zúčastněným a partnerům akce: CharvatBros, Banshee Bikes EU, Corny, Bikeworkx, Autopůjčovna Vacars s.r.o, Toyota Louwman, Cyklo Žitný, Telnické MTB Stezky, DPD, Elemementstore.cz

Zase příště! Matěj Charvát

Foto: CharvatBros, více fotek najdete v galerii na facebooku