reklama

reklama

Pondělní Videonálož BnR #35_2021 | Pomalu zpět do procesu…

A je to zase tady! Letní prázdniny zítra definitivně končí, děti jdou zpět do školy a já se zase naplno vracím ke svému klasickému pracovnímu rytmu. Ostatně zrovna toto léto jsem polevil jen párkrát, když jsem si udělal volno s rodinou, jinak bylo práce i obsahu na webu poměrně dost. 

Nemálo věcí jsem si ale nechal, víceméně záměrně, až na září. Zejména dva velké testy kol, jejichž praktickou část jsem absolvoval již v průběhu srpna. Myslím tím především prověrku nové generace Ghostu Riot v provedení Trail Essential, po níž prakticky okamžitě následoval jeden mimořádně výživný, ale také mimořádně zábavný víkend v sedle zcela nové rakety Pivotu Firebird poslední generace!

Toto jsou dvě velké hvězdy, které budou udávat tón obsahu našeho webu v první půlce září… Průběžně se k nim přidají i jiné menší produktové testy, různá představení, reportáže atd. Namátkou můžu jmenovat open face helmu Giant, nebo praktické nářadí vkládané do osy klik od stejného výrobce, tretry FiveTen TrailCross, vložky do plášťů PTN Gravel Sport, případně pár doplňků od MUCKYNUTZ, které jsem si včera vyzvedl v Zásilkovně!

*Nezapomeňte se mrknout na Instagram/BikeAndRide.cz, kde je vždy k vidění to nejčerstvější, s čím si právě „hraju“.

Některé ze zmíněných produktů jsem prověřil v průběhu léta, k něčemu mám alespoň fotky a praktické poznámky, další věci na přípravu podkladů ještě čekají. Do toho se ke mně dostaly pozvánky na pár prezentačních, nebo spíše profesně společenských akcí, o nichž také rád poreferuji. Nudit se proto, hádám, v září a v dalších měsících rozhodně nebudeme!!!

Nyní bych si rád ještě vychutnal poslední den letního volna (ač slušně deštivý), než zase odevzdám své potomky do péče našich vzdělávacích ústavů 🤩. Dnes tedy opět jen stručně, příští týden se už do toho opřeme opět naplno! 🤟🏻

Štěpán Hájíček 

reklama

ANTMAN – Anthony Lombardi at Highland Mountain Bike Park

Dvě slova popisují Antonyho jízdu: „STYLE BOY!“

Greg Minnaar World Championship Run 2021 | UCI Downhill Val Di Sole

Kdo neviděl mistrák ve Val Di Sole… Zde je záznam nejrychlejší jízdy, kterou předvedl… Ano, matador DH, Greg Minnaar!!! 🤘🏻

THE KNIFE EDGE

Úspěšnému prvotnímu zdolání této mimořádné lajny zabránil nejhorší pád, jaký za svou kariéru Gee Atherton zažil!!! Nakonec se ale podařilo projet vše čistě, a proto mohlo vzniknout i toto video!!!

The Ultimate MTB Run Through The Jungle | Remy Morton’s Raw 100

BIKE PENTATHLON Behind The Scenes – Tomomi Nishikubo

Toto video jste jistě viděli!!! Nebo snad ne? Zde je dokument o jeho vzniku, o kousek níž pak původní snímek…

Pentathlon Challenge On a Trials Bike – Tomomi Nishikubo

**CZECH MADE**

BEHIND THE SCENES – „NO DIG NO RIDE!“

Další kousek z edice „behind the scenes“, tentokrát pozadí domácího snímku „NO DIG NO RIDE“ od BIKE O’Clock.

S Dominikou o vášni. Díl třetí

Třetí a na jistý čas asi poslední „technické okénko“ Dominiky Durčákové, která nám opět představí pár zajímavých pomůcek pro jízdu na kole, ale i pro hrátky v ložnici.

BLINDURO TRAIL FEST – 2021

„Tři dny. Dvanáct rychlostních zkoušek. Tentokrát v okolí Červené Vody, se zázemím ve Skibukovka. V lavině hrabanky na svazích Bukové hory, Suchého vrchu, Křížové hory a Spáleniska. To byl letošní Blinduro Trail Fest!“

5 najčastejších chýb pri SKÁKANÍ na bajku | Bike Mission

Nakonec jedno instruktážní video, abychom odstranili nejčastější chyby při skákání.