reklama

reklama

Registrace na Trek Enduro MTB Series spuštěna…

Minulý týden (v úterý 7. května) se spustila registrace pro dvoudenní enduro dostaveníčko v Polském městečku Rabka-Zdrój, které se odehraje v termínu 22.-23. června 2019, čímž odstartuje letošní ročník seriálu Trek Enduro MTB Series.

O dvoudenní ednuro akci se v souvislosti Trek Enduro MTB Series hovořilo již dříve, avšak až nyní se konečně podařilo takovouto akci skutečně zorganizovat. Zásluhu na tom má především spojení zástupců Enduro MTB Series a Eskimoo Racing Teamu. Jinak řečeno: spojení zkušeností s organizováním závodů a dokonalá znalost lokálních lesů.

Tento závod se může rovněž uskutečnit díky podpoře lokálních autorit z Rabka-Zdrój a nadace pro rozvoj zdejšího regionu. Výsledkem by měly být skvělé traily a pochopení lesního hospodaření, stejně jako spolupráce s majiteli pozemků. Ale k věci…

V pátek 21. června 2019 budeme čekat na účastníky a účastnice v kanceláři závodu (Amphitheatre, Chopina 17, Rabka-Zdrój). Důrazně doporučujeme, abyste si všichni dopředu vyřešili přihlášky a vše důležité a nenechávali tak tyto úkony až na sobotu, ať se nám zde netvoří zbytečné fronty.

reklama

První den závod, sobota 22.6., bude ve znamení čtyř rychlostních zkoušek natažených na okruhu v délce zhruba 40 km (erzety + transfery). Dvě ze čtyř RZ se pojedou „na oči“ a dvě budou dopředu známe a otevřené pro trénink (publikovány na Trailforks zhruba zda týdny před celou akcí). Po sobotní závodní vřavě bude čas na regeneraci a večer se můžete těšit na koncert ve zdejším Amfiteátru.

Neděle se ponese ve vcelku podobném duchu, jelikož na druhý den budou nachystány rovněž čtyři erzety (celková délka cca 30 km). Opět budou dvě dopředu známe a dvě se pojedou stylem „on-sight“, tedy jak říkáme u nás „na oči!“

Ostatní proběhne jako obvykle. Společnost Oshee zajistí pití a něco k jídlu a v rámci vašeho startovního balíčku dostanete pár cool dárků (triko, eLube, Nikwax, produkty Oshee). Jako malý bonus lze vnímat nedělní mini závod pro váš doprovod, tedy pro nejmladší účastníky, zároveň bude na místě k vyzkoušení na 30 modelů TREK, které bude možné volně prohánět po zdejších kopcích.

Bližší informace týkající se závodu, ubytování a dalších detailů najdete na stránce: enduromtbseries.pl/../22-23-vi-rabka-zdroj

Celkový počet startujících je omezen, proto s registrací dlouho neváhejte. Podobně jako minulé roky doporučujeme, aby se nejrychlejší jezdci aspirující na nejvyšší příčky zařadily do prvních dvou startovních skupin.

REGISTER HERE >> zapisy.enduromtbseries.pl

Aktuality najdete také na Facebook stránce www.facebook.com/EnduroMTBseries a www.enduromtbseries.pl

Kalendář závodů 2019

#1 – TREK Enduro MTB Series – 22-23 JUNE 2019 – RABKA-ZDRÓJ
#2 – WHYTE Enduro MTB Series – 13 JULY 2019 – PRZESIEKA
#3 – CAT Phones MTB Enduro Series – 31 AUGUST – SREBRNA GÓRA

Seriál závodů TREK Enduro MTB Series je zařazen i v našem kalendáři (nejen) enduro závodů 2019