reklama

reklama

Pondělní Videonálož BnR #35_2018

Koukám takhle do telefonu na jednotlivá oznámení a ejhle, Google mi servíruje fotky z roku 2014 z návštěvy německého městečka Friedrichshafen, respektive připomíná podvečerní procházku po břehu Bodamského jezera den před zahájením a naší účastí na veletrhu Eurobike.

Zajímavé, ještě loni jsem se touto dobou chystal do Německa a přemýšlel, co nového zde bude k vidění, jaké na nás budou číhat nové trendy, o kolik posílí kategorie elektrokol a dopředu se děsil záplavy kol, doplňků, návštěvníků i vystavovatelů a desítek nachozených kilometrů v nekonečném bludišti stanů, stánků a všelijakých dalších prezentací.

Letos mám přitom již tuto nepsanou povinnost za sebou, jelikož letošní Eurobike se posunul na začátek července a já mám tedy konec prázdnin poměrně klidný. Pouze na mě ze šuplíku neustále vykukují fotky a zápisky připomínající potřebu zpracovat a publikovat reportáže z několika navštívených prezentací. Když už jsem nakousl ten Eurobike, z něj jsem toho, vzhledem k potřebě publikovat řadu jiných článků, témat a prezentací, vlastně také mnoho nestihl zveřejnit.

Přemýšlím proto nad tím, zda má smysl se k tomuto tématu ještě vracet, i když by na druhou stranu bylo škoda všechnu tu práci spláchnout do stoupy. Nechám to nejspíš ještě chvilku uzrát, zkusím se raději zaměřit na zpracování aktuálních záležitostí, v průběhu září, tak trochu podobně jako minulé roky, se k Eurobiku ještě vrátíme a ukážeme si alespoň stručný výběr zajímavostí a jiných perliček, na které jsme jinde nenarazili.

Nyní si tedy užijte dnešní Videonálož, stejně tak si vychutnejte poslední týden prázdnin, pokud máte volno a vyrážíte na poslední letní výpravy, se začátkem školního roku se pak opět přepneme do klasického provozního režimu. I když myslím, že letošní letní obsah na BikeAndRide.cz rozhodně chudý nebyl…
Přístav Friedrichshafen (wiki) na břehu Bodamského jezera z vyhlídkové věže (rok 2014).

The Syncronicles III / Waves and Rocks

Foto a story na: www.pinkbike.com

Munsyari, Trail Reconnaissance in the Indian Himalayas

Contra, A Bike Trail

Williams Lake- A fresh start

ON-BOARD BIKE REVIEW – Canyon Torque CF 8.0

ALL-TIME Manual Down the Whistler Bike Park with Nico Vink!

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

**BONUS**

Aaron Gwin’s 29er & Line Choice from La Bresse DH World Cup 2018 – Inside The Tape

Downhill VS Animals [HD]

Introducing the DJI Mavic 2

Trocha letecké a technologické fascinace na úplný závěr…