reklama

reklama

Největší testcentrum elektrokol Rock Machine v ČR otevřeno

Prvního června 2017 zahájilo provoz testcentrum elektrokol Rock Machine v Hotelu Duo, který se nachází v obci Horní Bečva v Beskydech. Se svojí flotilou 30 kol Rock Machine Blizz e70-27+ je dosud největším testcentrem elektrokol značky Rock Machine v České republice!

(tisková zpráva)
Zmíněné Testcentrum leží uprostřed Chráněné krajinné oblasti Beskydy s nejvyšším vrcholem – Lysou horou (1 324 m. n. m.) a nejnižším bodem Rožnovské Bečvy u Zubří (350 m. n. m.). Výškový rozdíl téměř 1 000 m znamená pořádnou porci stoupání pro prověření výdrže elektrokol.

Bikeresort Valašsko je cyklisty hojně vyhledáván pro více než 350 kilometrů MTB tras. Blízký Singletrail Bike park Kyčerka, Singletrails Bílá a Bike aréna Vsetín představují pro cyklistu doslova zemi zaslíbenou. Elektrokola Rock Machine Blizz e70-27+ jsou určena pro jízdu v těžkém terénu a na singletracku.

Novinka v modelové řadě pro sezónu 2017 poskytuje tři režimy podpory jízdy BOOST, TRAIL a ECO. Do rychlosti 25 km/h pomáhá jednotka až 300% navýšením k vlastní síle cyklisty. Kapacita Li-ion akumulátoru 36 V, 504 Wh, 14 Ah umožňuje dojezd až 125 km v ECO režimu.

Geometrie rámu Shark Spine EVO má stejné parametry jako model Blizz bez elektrické jednotky (redakční test Rock Machine Blizz 70-27+) a díky tomu je elektrokolo hravé a skvěle ovladatelné. Pohonná jednotka Shimano STePS e8000 o nominálním výkonu 250 W a maximálnímu krouticímu momentu 70 Nm poskytuje výjimečné zážitky. I nemyslitelné cíle vyjížděk jsou s tímto elektrokolem Rock Machine dosažitelné snáz a dřív než dosud.

Testovací flotilu doplňují i celoodpružené modely Blizzard 90-27+ (prvotní dojmy z jízdy), které získaly od čtenářů magazínu VELO titul Kolo roku 2017 v kategorii „pluskové biky“. Je mnoho důvodů, proč navštívit hotel Duo v Horní Bečvě a od června přibyl ještě jeden – možnost otestovat elektrokolo Rock Machine v náročném terénu Beskyd.

Ať už zvolíte prázdninový pobyt, prodloužený wellness víkend či firemní akci, zažijete jedinečný animační program pro děti, skvělou gastronomii, báječné wellness procedury, nebo koupání v krytém bazénu. Ve vřelé rodinné atmosféře můžete aktivně odpočívat, nebo tvořit v hrnčířské dílně.

„Celý duben jsem testoval elektrokola různých značek a pro značku Rock Machine jsem se rozhodl pro euforické zážitky z chování modelu eBlizz při jízdě z kopce, ale i stoupání v našich těžkých terénech. Přínosná je pro nás i úzká spolupráce s nedalekým výrobním závodem v Kopřivnici, kde se vyvíjí a montují kola Rock Machine,“ řekl majitel Hotelu Duo Michal Silon.

Rezervaci kol můžete komfortně zadat na stránkách www.testujbike.cz nebo na www.facebook.com/TestujBike

Test centrum Duo
Horní Bečva 216
756 57 Horní Bečva
telefon (+420) 596 116 719
mobil (+420) 602 531 740
e-mail: info@testujbike.cz