reklama

reklama

Pondělní video nálož (25 – 15 :)

Pondelni-videonaloz-25-15Jsou pondělky, kdy vše klape jak má a jiné, kdy vám vše padá na hlavu. Normálně bych asi měl být rád, že co se počasí týká, tak se víkend docela povedl (až na ten přívalový déšť a bouřky) a na týden se trochu ochladilo. No jo, jenže já potřebuju v týdnu testovat a fotit a o víkendu jsem se na kolo (zase) nedostal…

No nic, nebudu si stěžovat, nemusí být 30°C ve stínu, aby mě kolo bavilo. Jen je hloupé, že po víkendu, kdy se člověk zalykal vedrem, už zase přemýšlím, kolik vrstev si mám na sebe před vyjížďkou obléknout a jak silnou izolaci proti větru a dešti mám strčit do batohu. Už ale dost řečí, pojďme si naservírovat tradiční výběr videí, ať se na to testování či jen pouhé ježdění pro zábavu pořádně namotivujeme…

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

Episode 4: Thompson Okanagan
Jeden ze snímků mapující dobrodružné výlety jezdců z teamu Rocky Mountain, kteří se tentokrát vypravili do oblasti Thompson Okanagan, odlehlejší části kanadského BC, aby zde projeli lokální traily, seznámili se se zdejší historií, poznali pár místních lidí a prostě si to celé náramně užili.

Exposure & Adventure on Iceland’s Laugavegur Trail
Další cestovatelský snímek nás zavede do vulkanické krajiny na Islandu, kde se cílem aktuální výpravy stal Laugavegur Trail.

The Program – trailer
Kdo by z cyklistů neznal, alespoň z doslechu, jméno Lance Armstronga, sedminásobného vítěze Tour de France. Teď už mu vlastně nějaké to prvenství vzali, ne? The Program je film mapující Lancovu kariéru i jeho neustálé stíhání a všudypřítomné podezření z dopingu. Ukáže nám tento film jak to bylo doopravdy?

Leogang 14. června 2015 – vítěz bez řetězu
Aaron Gwin letos na závodech Světového poháru v DH opět předvedl neskutečný kousek, když těsně po startu ztratil řetěz, přesto ale dokázal zajet nejrychlejší finálový čas! Podívejte se proto na záznam celé jeho zlaté chainless exhibice!

Celý článek, výsledky atd. na RedBull.com

Specialized Trail Days Broumov
Není to tak dávno, co jsme byli pozváni na prezentaci značky Specialized, která se konala v rámci akce nazvané Specialized Trail Days, takové neformální oslavy trailového ježdění. Novinky Specialized 2016 jsme vám popsali již dříve, stejně jako jízdní dojmy z nového 27,5+ stroje Specialized Fuse, nyní se můžete podívat, jak celá akce probíhala.

THE SYNDICATE – Episode 2
V druhém letošním dílu tradičního seriálu The Syndicate můžete sledovat, jak se dával dohromady Steve Peat, nebo se společně s Ratboyem a Gregem Minaarem vypravit do Andory a také sledovat drama ve Fort William.

Antoine Buffart Rips Down A Stormy, Hidden Singletrack In Neuchâtel-Chaumont | Focus 311, Ep. 6
Známé kolo, neznámé prostředí… Koukněte, jak krásně se dá jezdit i když nepřeje počasí a jak hravě si s takovým marastem poradí Author Ninja FR.

Just the Tip – Visits Crankbrothers and Rides Laguna Beach
Tohle je prostě jedno veselé video mapující návštěvu několika velkých jmen našeho sportu (Anneke Beerten, Cedric Gracia, Richie Schley a Hans Rey) v centrále značky Crankbrothers, kdy se role moderátora ujal Brett Tippie. Nic víc není třeba dodávat. Celý článek s řadou fotek najdete na PinkBike.com