reklama

reklama

Lapierre – kola s vášní (Video)

Lapierre - kola s vášní (Video)Francouzký Lapierre máme rádi z řady důvodů. Tím hlavním je, že tato kola mají svůj nezaměnitelný styl a vyzařuje z nich jasně čitelná osobnost. Nejsou to zkrátka žádné tuctovky. Pokud máte chvilku, podívejte se na následující video a třeba pochopíte, co znamená Lapierre.

Značka Lapierre vsází již od roku 1946 na kvalitu, originalitu, osobní přístup a úzkou spolupráci s nejlepšími jezdci světa. To vše jsou klíčové prvky úspěchu. Neméně důležitou součástí je schopnost a touha po neustálém vývoji, který je podpořen dlouholetými zkušenostmi inženýrů, ale také lokálních i světových šampiónů, kteří v průběhu času sedlali stroje Lapierre.

Současný ředitel značky Gilles Lapierre a největší legenda dlouhodobě spojená se značkou Lapierre Nicolas Vouilloz i další v tomto videu popisují, čím přesně je Lapierre dnes. Ředitel, špičkový jezdec, inženýr… Nezáleží na pozici, ze všech těchto osobností jednoduše sálá nadšení pro věc a vášeň pro svou značku.

A nebojte, celé video není jen o sladkých řečech, chybět pochopitelně nesní ani akční záběry z jízdy na „lokálních“ trailech v okolí města Dijon, kam se jezdí z továrny v průběhu obědové pauzy.

Lapierre – Depuis 1946 from Lapierre Bikes on Vimeo.