reklama

reklama

Kalendář Flow the Trail 2013 – Představení

Flow the Trail - kalendar (by Trail-Busters.com)Pánové z našeho spřáteleného webu Trail-Busters.com si pro nás všechny připravili pěkný vánoční dárek. Velkoformátový nástěnný kalendář (formát A2), který představuje výběr těch nejlepších fotek Petra Slavíka a jeho cestovatelské party za poslední dva roky.

*Dále nechme slovo samotným fotkám a rovněž i autorům, ať to tu nezamazáváme zbytečnou omáčkou…

I cesta může být cíl. To je hlavní myšlenka prolínající a spojující snímky zbrusu nového bikového kalendáře, který bude k dostání od středy. Na každé z dech beroucích fotografií totiž hraje hlavní roli trail, na který zatoužíte “vyplout“. Název kalendáře je výmluvný: Flow the Trail.
Flow the Trail - kalendar (by Trail-Busters.com)

Ve vybraných snímcích, jejichž autorem je Petr Slavík, se skrývá šest evropských zemí, 9000 kilometrů na cestách, spousta nezapomenutelných zážitků a dva roky bikerského života. Fotografiím s typickým rukopisem jednoho z nejlepších českých fotografů horských kol nechybí hloubka, rozměr ani silná atmosféra okamžiku. A to vše umocňuje luxusní provedení – velký formát A2 a křídový papír s matným tiskem a lesklou fólií dělají z kalendáře skutečně exkluzivní záležitost.
Flow the Trail - kalendar (by Trail-Busters.com)

„Kalendářů s bikovou tematikou je hodně, ale nám chyběl takový, u něhož srdce každého bikera či bikerky zaplesá. Takový, který je pro bikery tou pravou erotikou,“ poznamenal ke vzniku kalendáře autor myšlenky Pavel Vojtíšek. Výběr fotografií pro tento kalendář ze stovek snímků ale nebyl jednoduchý. „Zajímavá je hlavně různorodost situací, ve kterých jednotlivé fotografie vznikly. Výjimečnými přejezdy velkých hor počínaje, přes víkendové akce s kamarády až po obyčejné všední vyjížďky po práci,“ vypíchnul autor fotografií Petr Slavík čeho si na kalendáři nejvíce cenní.
Flow the Trail - kalendar (by Trail-Busters.com)

Cílem kalendáře Flow the Trail je kromě potěchy ducha také zapomenout na věčný shon. I proto v něm chybí číselná označení všech dní v roce. Netradičně jsou vyznačeny jen dny volna, kdy se můžete s přáteli či rodinou vydat poznávat to krásné za humny nebo v zahraničí.
Flow the Trail - kalendar (by Trail-Busters.com)

Kalendář ve velkoformátovém rozměru A2, který obsahuje i s titulní stranou celkem třináct nádherných fotografií, je k dostání od středy 12. prosince 2013 za 495,- Kč. Zájemci jej mohou objednávat na www.bikezone.cz nebo www.cubebikes.cz, k zakoupení bude i u vybraných partnerů. Rozesílán je ihned, aby mohl být Flow the Trail 2013 překvapením pod vánočním stromečkem.
Flow the Trail - kalendar (by Trail-Busters.com)

Pokud vás kalendář zaujal, můžete si na Trail-Busters.com rovněž přečíst článek o tom, z jakých pohnutek a za jakých podmínek vznikal…