reklama

reklama

Zajímavé produkty na koloshop.cz (květen 2023)

Po delší zimě a chladnějším a poměrně uplakaném jaru se konečně počasí otočilo, jaro se protnulo s létem a příroda je v plném rozpuku. Místy až natolik, že řadu oblíbených cest blokuje neprostupné houští. Slunné a teplé dny přitom vyzývají k opuštění domu či skleníku kanceláře s cílem prožít, vidět, projet, vyvětrat se!

Máte přitom vše potřebné, co k provozu svého koníčku potřebujete? Nebude potřeba ještě nahonem doplnit bezpečnostní výbavu (helma, chrániče apod.)? Osvěžit šatník, ať se můžete v létě blýsknout? Nebo dodat trochu veselých barviček vašemu kolu? Pojďme se společně podívat, co zajímavého se objevilo minulý měsíc v nabídce koloshop.cz.

(komerční obsah)

Endura – doplňky pro vaše bezpečí

Vyrážíte-li na kolo, do bike parku nebo jen do krámu pro rohlíky, nikdy není vhodné podceňovat vlastní bezpečnost. Zatímco při cestě do obchodu postačí klasická helma, při výletu na těžší traily či do bikeparku to chce již poctivější a komplexnější výbavu. Tedy pořádnou helmu a také kvalitní chrániče.

Tím vším a řadou dalších věcí vás vybaví Endura, která už dávno nenabízí jen oblečení vhodné do nepříznivého skotského počasí.

Na celou nabídku značky Endura se podívejte na: koloshop.cz

Cesta ke gravelu, aneb jak jsem dospěl ke Cannondale Topstone Carbon 3?

„Ke gravelovým kolům jsem byl dříve spíše skeptický a zdálo se mi, že taková kola jsou zbytečná. Nakonec jsem za více než dva roky, kdy jsem byl hrdým majitelem hliníkového „štěrkoletu“ Cannondale Topstone Tiagra, zjistil, že je to právě tento segment, který mi vyhovuje, a rozhodl jsem se pro upgrade a posun o level výše. Tehdy nastal čas pro Topstone Carbon…“

Takto popisuje Radek z koloshopu svou cestu k vysněnému gravelu Cannondale Topstone Carbon 3.

Celý jeho příběh najdete na: koloshop.cz

reklama

E*thirteen – luxusní tuning

Čas od času je potřeba udělat si jednoduše radost. Jednou člověk nové komponenty fakticky potřebuje, jindy je prostě chce. Ať už je to jakkoliv, proč neudělat z výměny standardního dílu událost jeho nahrazením něčím luxusnějším, funkčním, ale zároveň na pohled zajímavějším?

Přesně takové vlastnosti a přednosti nabízí komponenty e*thirteen, které patří mezi to nejlepší, čím můžete své kolo vylepšit.

Šperky od E*13 vybírejte na: koloshop.cz

Oblečení Maloja – funkce, styl a udržitelnost

Design oblečení Maloja je zkrátka a dobře výjimečný. Zajímavé motivy, neotřelé kombinace barev, špičkové materiály a promyšlené střihy. Ale také důraz na dostatečně šetrnou výrobu a udržitelnost. Jak lépe rozzářit svůj šatník než oblečením Maloja?

Novinky Maloja z letošní kolekce najdete na: koloshop.cz

Stříbrná limitka Shimano GRX + rámy Ritchey

Sady Shimano známe všichni, gravelovou řadu GRX obvykle také, viděli jste už ale limitovanou „retro edici“ ve výrazném stříbrném designu?!

Někoho možná nechá chladným, jiného uhrane! Tyto sady jsou nyní k dispozici na koloshop.cz jak ve verzi 1×11, tak i 2×11. Pokud byste těmito díly doplnili třeba legendární ocelový CX rám Ritchey Swiss Cross, budete mít vskutku jedinečný základ pro hodně unikátní kolo.

Na sady Shimano GRX z limitované edice mrkněte na: koloshop.cz