reklama

reklama

SPOKE.CZ otevírá nový showroom!

Ahoj bikeři, sportovci, kamarádi, původně měl být tento článek o otvíračce naší nové prodejny, na které jsme usilovně pracovali přes dva roky. Prase, pivko, dobrá parta lidí kolem krámu, však víte. Bohužel aktuální situace je, jaká je.

(komerční sdělení)
Nebudeme tady fňukat nebo psát marketingově vymazlený PR text. Musíme se přizpůsobit, my všichni, takže namísto pompézní otvíračky nového krámu vám přinášíme alespoň pár nových služeb.

Jako první novinku máme rozvoz jízdních kol a elektrokol. Aktuálně se k nám do krásného showroomu se 150 leštěnkama (jako je třeba nový Giant Trance 29) bohužel asi nějakou chvíli nikdo nepodívá. Takže musíme my k vám.

Před a po rekonstrukci!

Pokud se tedy rozhodnete podpořit lokální byznys, pak vám přivezeme vašeho mazlíka až domů. Jak se patří správně seřízeného. Řidič, který kolo doveze, není jen dopravce, ale člen našeho týmu, který vám dokáže kolo i správně nastavit nebo poradit. Když nebudete zrovna v karanténě a budete mít náladu, tak s vámi i dobře pokecá. Jsme tu totiž docela veselá parta.

Chápeme, že ne všichni z vás bydlí kolem Plzně, a taky by si chtěli dopřát nový bicykl. Pro ty máme možnost zaslání kurýrem. Kola posíláme (jak dnes bohužel stále není standardem) samozřejmě seřízená. Až dorazí, stačí udělat pár jednoduchých úkonů a vyrazit. Zvládne to levou zadní i podprůměrný český kutil. Připravili jsme pro vás i jednoduchý návod.

Další novou must-have službou je samozřejmě pick-up servis. Pokud máte problém s kolem, potřebujete servis, ale nemůžete nebo se prostě nechcete zabývat přepravou kola do servisu, pak si pro něj přijedeme a po dokončení servisu jej zase přivezeme. Cena je férová – 10 Kč za kilometr.

Jako třešničku na dortu poskytujeme slevu 11 % na všechna skladová kola nebo poštovné zdarma od ceny nákupu 1 500 Kč.

Závěrem bych vám rád dodal trochu pozitivního nadhledu. Zkuste se méně zabývat zprávami a katastrofickými scénáři, přemýšlet o tom, jestli školu a hranice otevřou za měsíc nebo za rok. Sám jsem tím trávil posledních pár dní a ničemu to nepomůže. Ve finále jsem zjistil, že kolem sebe šířím zbytečně další paniku a strach.

Není jednoduché se od toho oprostit, zvláště když máte zodpovědnost nejen za sebe, ale i za svoji rodinu či zaměstnance. Osvědčilo se mi prostě vypadnout ven (samozřejmě s rouškou) a užít si čerstvý vzduch a trochu pohybu. To je ten nejlepší lék na současné dění.

Jo, abych nezapomněl, tenhle článek je samozřejmě placený, takže přidávám i odkaz na náš web – www.spoke.cz! Díky všem a držte se!

Libor Kubík, SPOKE, s.r.o