reklama

reklama

Pondělní Videonálož BnR #36_2019 | Zpět do lavic a ke klávesnici!

Zdravím vás přátelé na začátku školního roku! Přestože je mi jasné, že je jen malá část naší čtenářské obce „školou povinná“, tak zároveň ze statistik víme, jaký je váš věkový průměr, tudíž se jistě najde velké procento těch, kteří zrovna dnes řídí svůj denní program podle nástupu svých dětí do školy. Stejně jako já…

Proto budu dnes spíše stručnější, abych mohl vyřídit školní povinnosti a zároveň, abych se zbytečně nezasekl sáhodlouhým povídáním o „čemsi“ a neodkládal tak okamžik, kdy bych rád dokončil jedno z moha témat, jež se urodily v průběhu léta.

Již před delším časem jsem si slíbil, že zde radši při pondělku nebudu dávat velké sliby, co se stihne a co ne, protože „situace na vojně se mění každým okamžikem“ a sám nikdy na 100% nevím co vše nového se na mě ten či onen týden nahrne za povinnosti, aktuality, novinky atd., které z určité logiky věci dostanou přednost před jinými tématy.

Každopádně pojďme si alespoň stručně projít témata, nikoliv čistě na tento týden, jako spíš na celé září.

www.instagram.com/bikeandride.cz

Primárně se potřebuju prokousat materiálem nasbíraným na prezentacích, které jsem na konci prázdnin navštívil. Z půlky léta to byl report z novinek u dovozce Schindler spol s r.o., poté jsme se podívali na novinky Rock Machine 2020 a tam jsme zatím skončili. V procesu hrubého „rozpracování“ mám již nachystané první dojmy ze sedla stroje Rock Machine Blizz CRB s novou zajímavou výbavou (Rock Shox SID Ultimate + TwistLoc, sada Shimano XT 1×12 atd.).

Další v pořadí bude netradičně pohled na jízdní projev dvou novinek od Cannondale – Habit Neo & Topstone Carbon – po nichž bude teprve následovat přehled novinek u Aspire Sports – Cannondale, GT, Mavic, SRAM atd.

Z dalších akcí a prezentací se můžete těšit na přehled zajímavostí u společnosti Bike Brothers Import, či značek Rocky Mountain, FidLock, nebo MrWolf. Stejný den jsem se stihl projet také na Pivotu Mach 4 SL s elektronicky řízeným odpružením (Fox Live Valve), a jako bonus si střihnout krátké kolečko na Pivotu Shuttle (chtěl jsem porovnat Mko s Lkem ježděným zkraje prázdnin).

www.instagram.com/bikeandride.cz

Poslední „prezentační“ zastávkou byla akce pořádaná společností Progress Cycle, kde jsme byli „proškoleni“ na novinky Giro, Bell, CamelBak, Vittoria, Giant, Liv atd. Mezi tím jsem si ještě půjčil Yeti SB130 (vel. L) s tím, že mám na začátek září slíbený, na dalších pár dní, stejný model, ale v Mku, pro porovnání.

Takže hurá na videa a pak hurá do práce, ať to hezky jedno za druhé odmázneme ze seznamu a pošleme do světa!

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

#IRIDEENVE | KC Deane in Whistler

Foto a story na: www.pinkbike.com

Golden State Journey // Canyon Bikes

Foto a story na: www.pinkbike.com

**CZECH MADE**

WHISTLER BIKEPARK – BEST LAP/ TY NEJLEPŠÍ TRAILY

NEJTĚŽŠÍ TRAILY VE WHISTLER BIKEPARKU – PRO LINES

Hočimin trochu jinak

LIVIGNO / CAROSELLO FLOW TRAILS

BOMBOVÉ TRAILY NA ZÁVODY! 3LÄNDER ENDURO

BIKEPARK KOPŘIVNÁ: Jak jsem zabloudil na trailech

Oprava bezdušového pláště – RADÍ ŠTĚRBA KOLA

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

**BONUS**

Riding the Scariest Features at Whistler Bike Park 🔺 \\ Part 1 of 3

Can a Pro Mountain Biker pass 6 riders on their local trail?

Vali Höll’s SPARKLE WORLDCHAMPS BIKE | Bikecheck