reklama

reklama

Pondělní Videonálož BnR #51_2017

Nejsme sice malé děti, ale věřím, že se i tak mnoho z nás těší na Vánoce. Třeba už jen proto, že bude konec s předvánočním shonem, že bude na spadnutí konec roku, že bude čas si chvíli odpočinout, zastavit se, nebo si jen užít pohody v rodinném kruhu. Co člověk do tohoto týdne nestihl, to už letos nejspíš nenažene!

Pojďme tedy společně zvonit a vychutnat si vánoční čas, který i nám v Praze na pár dní zřejmě ozdobí slabá sněhová peřina. Na běžky nebo fatbike to rozhodně není (už to zase taje!) a jak jsem koukal na předpověď, tak se nám bílá peřina koncem týdne promění zase v blátivou břečku, ale co s tím už člověk nadělá!

Do Vánoc na BikeAndRide.cz

V posledních týdnech jsem vám toho nasliboval víc než dost, protože jsem měl zase jednou VELKÉ OČI, bohužel jsem ale nesplnil vše, co jsem měl v plánu. Pro mě osobně již letošní pracovní rok pomalu končí, práci neodkládám k ledu, ale snažím se trochu vyčistit skladiště a připravit se na přísun nového materiálu. Tento týden proto vracím třeba Rock Machine Blizzard 70-29, jehož test bych vám rád nadělil pod stromeček, ale neslibuju to na 100 %! *Možná si jej nadělíme až k Novému roku…

K čemu bych se rád tento týden ještě dostal je praktické představení světýlek Knog PWR, na které vás lákám také již delší čas a stále se mi nedaří toto téma dokončit. Do toho se můžete těšit na jedno zajímavé odhalení, ale o tom zatím nesmím mluvit! Psssst! Víc už radši slibovat nebudu!

Tedy snad jen s výhledem na rok 2018 vám můžu prozradit, že by mi měl tento týden dorazit další testovací bike – GHOST Asket modelového roku 2018 – ale to už bude vážně téma na další rok! Respektive ještě letos možná stihneme první dojmy…

Hezké a klidné Vánoce všem a pod stromečkem alespoň malý cyklistický dárek!

www.instagram.com/bikeandride.cz

The Ultimate Gym – Training in Les Vosges with Rémy Absalon and Elliot Trabac

Pokud máte již nyní náladu sedět nad mapou a vymýšlet, kam by se dalo příští rok vyrazit s kolem, pak pro vás mají jeden tip pánové Rémy Absalon a Elliot Trabac. Oním místem je francouzské Les Vosges. Zde se nachází moře trailů, rozmanitý terén a možnost jezdit skoro celý rok!

Hromadu pěkných fotek najdete na webu: www.pinkbike.com

Steps to Adventure

Tenhle kousek, kde nás Andrew Shandro a Matt Hunter vytáhnou ven z města do divočiny, je sice již tři roky starý, ale komu to vadí? Kdo by s klukama nevyrazil užívat si kanadskou bikovou pohádku?!

Whistler Bike Park 2017

Když už jsme se mihli přes Whistler, pojďme mrknout v sestřihu na zdejší bikepark, jak vypadal v roce 2017. Letos tu bylo pořádně prašno!

#NEWBIKEDAY with Scott Laughland!

Kdy jste naposled zažili ten pocit vyrazit poprvé s novým kolem do akce? Nestává se to často (nemluvím o nás testerech), proto si to musí člověk náležitě užít!

Part 3 of The Whole Enchilada | Moab, Utah

Pro pořádek zase jednou Nate Hills a jeho seriál #folowcamfriday, pro změnu zase z Utahu, kde teď může být hodně příjemné klima. Sucho a relativně teplo, nikoliv však spalující žár jako v létě! Že bych si udělal dovolenou 😉

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

**CZECH MADE**

klokan 5

V domácí produkci se nám tento týden dost urodilo! Začněme snímkem „klokan 5“, kde se můžeme obdivovat pilotnímu umu mladého jezdce, kterému náleží náš hluboký respekt za to, jak srdnatě objíždí enduro závody a jak bravurně dává i takto těžké věci!

Rychleby

Malá připomínka ježdění na Rychlebských stezkách v letošním roce, ať má člověk chuť tam napřesrok zase vyrazit! Já to tedy letos nestihl ani jednou

Čas jít vEN !

Zde malá připomínka toho, že na počasí se vymlouvat rozhodně nemá smysl!

 **BONUS**

Vincent Tupin / Red Bull Rampage Experience / POV Runs + Extra Clips

Takto vypadá lokalita, kde se jezdí Red Bul Rampage pohledem alespoň trochu normálních lidí. I když nevím, zda bych půlku toho nejel spíš po zadku nebo po tlamě! Nebo zda bych si rovnou nezavolal záchranný vrtulník!

GYMKHANA 0.9 The Ultimate Parody

Nemusí být vše superoktanový zázrak, co má na sobě nálepky Monster a logo Ford! Aneb spousta srandy s trochou koní!

FatBoy Mini BMX Tricks (INSANE AIR)

Až se zase změní móda a místo velkých kol začne někdo tlačit pro změnu ta malá, tak tenhle klučík bude mít slušný náskok!