reklama

reklama

Pondění videonálož #43_2016

pondelni-videonaloz-43_2016Každé pondělí přemýšlím, co napsat do úvodu tradiční videonálože a dnes mám v hlavě úplně vymleto! Poněkud se mi totiž rozpadly dnešní plány, kdy jsem si myslel, že těsně po obědě půjdu fotit Santa Cruz Hightower, pak jsem se ale dozvěděl, že ho ještě dnes potřebují kluci z www.03probke.cz

Musel jsem tedy zvednout kotvy a kolo dovalit do Průhonic! Ale v pohodě, člověk rád vyjde vstříc už jen proto, že má tu čest vozit se na takovýchto krásných kouscích nesoucích legendární jméno Santa Cruz! Zároveň chápu, že je důležité vyjít vstříc platícímu zákazníkovi, navíc mně se dnes na kolo vlastně zase tak moc nechtělo. Mám tedy důvod zůstat doma, trochu se ještě kurýrovat a makat na obsahu webu!

Tento týden na BikeAndRide.cz

Aktuální týden je díky státnímu svátku zase jednou kratší než obvykle. Mnozí jistě ocení jeden den volna navíc, mně ale zase bude jeden pracovní den chybět! Ale můžu být rád, že mám děti zatím školkového věku, nikoliv školního a že nemusím řešit podzimní prázdniny, či celý týden díky ředitelskému volnu a můžu si tak vesele makat alespoň čtyři dny!

Každopádně z témat, které si chystám na tento týden, je tím hlavním již delší čas slibovaný test Lapierre Overvolt FS 600. Ten mám už rozepsaný a tento týden prostě bude! Tuto středu bych se měl svézt na jedné hodně exkluzivní hračce a zbytek se uvidí. Jedno zajímavé téma stihnu možná zpracovat, vzhledem k tomu, že dnes sedím na kancelářské židli a nikoliv na sedle kola, snad ještě dnes. Budu ale tajemný, ať jste trochu v napětí 😀

Mountain Biking an Enduro Playground in British Columbia | Raw 100

Já vím, je to trapné cpát sem furt videa z Kanady! Ale tohle je prostě dokonalé a když se budete snažit, zavřete oči a budete chvíli meditovat, můžete si představit, že stejné dobrodružství s podobným reliéfem krajiny by se mohlo odehrát i v Alpách!

Home Trail w/ Olivier Cuvet

Je docela zajímavé vidět kde, na čem a jak ostatní běžně jezdí. V tomto snímku se podíváme na domácí traily jezdce jménem Olivier Cuvet, který sedlá Banshee Rune! Sakra, ty úzké dřevěné odpaly mě ničí jen to vidím!

Hailey Elise // Trail Bound

Kanada… Už zase! Sorráč… Ale pro jednou zde řádí alespoň ženská a pro jednou zde není mokro, ale dokonce se jí místy práší od kol! Lokalita Pemberton Squamish a Whistler BC, stroj Liv Intrigue. (PS: čas 1:10 – auuu!)

Jordan Hodder: Flavours

Tak nic, Kanady se zase na chvíli nezbavíme… Každopádně v tomto videu je zajímavé sledovat někoho, jak jezdí v okolí Whistleru na pevném rámu. Shodou okolností pevné enduro Chromag na ocelovém rámu mám od kluků z Protocycles.cz (e-shop Protocycles.cz) slíbené na test tento nebo příští týden 😀

Brotherhood with the COUBES

Podtitulem tohoto videa by mohlo být: „A kolik toho na kole zvládnou vaše děti?“ Já se jenom děsím chvíle, kdy mě můj syn a pak možná i dcera jednoho dne v bikeparku přeskočí a zostudí moje schopnosti pilotáže! Ale zase budu mít radost za ně. Snad na mě počkají dole, připraví mi urologický čaj a zapnou elektrickou dečku!

Hell’s Canyon Trail, Moab Utah

„Strejda Tomanos“ si zjevně oblíbil POV videa filmaře a jezdce jménem Nate Hills. Pojďme se jeho prostřednictvím podívat na další zajímavé místo v Moabu, ať nesníme jen o Slickrocku!

Jon Television – Roles Reversed

„Po dlouhých letech strávených za objektivem jsem měl chuť prohodit si role a vyměnit si místo. Už nechci být kameraman, chci být jezdec! Alespoň na chvíli!“ Říká: Jon Bokrantz

REGIS #2

Toto je dost zajímavý a dost „jiný“ bikový film. Vyčleňte si na něj dostatek času (16 minut) a zaručuju vám, že budete jen zírat. Zírat kolik lidí se na tomto snímku podílelo, co vše se tam děje, jaké disciplíny se tam vystřídají a na konci si nejspíš budete říkat. „Co tím chtěl básník říct?“ Já to nevím, ale bavilo mě to celé 😀

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

**ČESKÁ STOPA**

Marosana End of the Season 2016 – Official

Českou část dnešní videonálože dnes reprezentuje oficiální snímek mapující dění na akci Marosana End of the Season vol. 18

**BONUS**

Cam McCaul and the 29+ Challenge

Bonusových materiálů mám tento týden víc… Začněme vtipným snímkem, kde Cam McCaul demonstruje, že kolo parametru 29+ je tím nejlepším, co MTB zatím vytvořilo. A to pro všechny myslitelné disciplíny! Nevěříte?

What the Progression of Freeride MTB Looks Like: Rampage 2016 Recap

Nyní trochu vážnější nota v podobě ohlédnutí za letošním ročníkem Red Bull Rampage 2016

Danny MacAskill’s Wee Day Out: the GoPro edit

Zajímavým bonusem je rovněž sestřih POV záběrů z helmy Dannyho MacAskilla z průběhu natáčení jeho posledního snímku Wee Day Out.

Amazing Body Painting Festival ♡ Never Seen Before ♡ Watch and Enjoy (Episode – 1)

Konečně, závěrečné odlehčení v podobě snímku z Body Painting festivalu…