reklama

reklama

Bikepark Kopřivná – Zavíračka 2016/Mongol race/King of Kopřivná

mongol_web-1První říjnový víkend bude zjevně slušně nabitý a je jen na vás, kterým směrem se vypravíte. Jestli na před chvílí inzerovanou Marosanu do Špindlu, nebo naopak na, pro Moraváky bližší, zakončení sezóny v Bikeparku Kopřivná!

(Oficiální pozvánka)
Rádi bychom vás pozvali na vyvrcholení letní sezóny v bikeparku Kopřivná pod Pradědem, které se bude konat první říjnový víkend 1. – 2. 10. 2016

Jsme moc rádi, že jsme tuto sezónu mohli společně prožít spoustu nezapomenutelných okamžiků. Ať už jste k nám zavítali při Koprivná Bike Festivalu 2016 nebo při Enduro Race či FDF Bike Campu, případně jste si k nám přijeli jen tak zajezdit. V každém případě Vám všem chceme tímto říct – DĚKUJEME!

Kopřivná Bike Festival 2016 - pozvánka

MONGOL RACE

Protože si vašeho zájmu o bikepark velice vážíme, rozhodli jsme si pro vás připravit menší dárek v podobě MONGOL RACE konaného 1. – 2. 10. 2016. O co se přesně jedná? V sobotu a v neděli si můžete za lehkých 100 Kč vyzkoušet, co vše Ski Areál Kopřivná pod Pradědem nabízí. Bikepark, funpark, tubing, dětská aréna, nafukovací bag, trojkolky…

Tradiční třešnička na dortu bude sobotní večer a závod na trati FUNTRAIL, který se opravdu pojede tak trochu na Mongola, takže potmě a bez pořádné časomíry! Start závodu bude z horní stanice lanovky po setmění přibližně okolo 19. hodiny. Nabalte si čelovky, svítilny a pojďte si vyzkoušet MONGOL RACE! Registrace závodu bude probíhat během celé soboty až do 17:00 přímo ve Ski areálu Kopřivná.

Fox Race Moravka 2016 - report

King of Kopřivná

Úplnou novinkou je King of Kopřivná. Půjde o kombinaci závodu Mongol, pumptrack a celodenní ježdění v bikeparku. Je navrhnut speciální systém bodování a to tak, aby každý měl šanci vyhrát.

Pokud vám to náhodou o víkendu nevyjde, nic se neděje. Příští rok jsme tu zase a již nyní připravujeme Kopřivná Bike Festival 2017, také spoustu novinek na tratích, abychom vám zase nabídli trochu více, ať se u nás cítíte zase o chlup lépe!

Kopřivná Bike Festival 2016 - pozvánka

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

Program sobota 1.10.

  • 10:00 – pustíme lano a registraci do závodu Mongol Race, King of Kopřivná
  • 11:00 – 18:00 – probíhají závody na King of Kopřivná
  • 19:00 – start Mongol Race
  • po dojetí vyhlášení vítězů Mongol Race a King of Kopřivná
  • od 20:00 – DJ Ševa

Program neděle:

  • od 10:00 testování kol Ghost a Lapierre
  • lanovka, Bikepark, Funpark, BigAirBag – vše v provozu
  • – Bistro i Restaurace v provozu, testovací centrum Lapierre je možné využít, stanovat i parkovat je kde

Těšíme se na Vás

(foto: Miloš Lubas – enduroserie.cz / Kopřivná bikepark)

Kopřivná Bike Festival 2016 - pozvánka