reklama

reklama

ENDURO v Trentinu – Adrenalin a zábava

ENDURO - TrentinoV Trentinu existuje mnoho míst, které se díky svým výjimečným vlastnostem přímo nabízejí pro ENDURO vyžití. Enduro (odvozeno z anglického endurance – výdrž) klade důraz na zdolávání těžkého terénu a pokoření těch nejnáročnějších přírodních cest. Jezdci této kategorie preferují sjezdy plné zábavy před výjezdy.

Rozmanité typy terénu, strmé sklony svahů a divoká příroda dělají z Trentina ideální místo pro ENDURO hned několika různými trasami. Zde jsou některé z nich:

1. PAGANELLA – Bear Trails

1000 m náročného stoupání a více než 4050 m sjezdu s využitím lanovek v Molvenu, Andalu a Fai della Paganella. Trasy s celkovou délkou 59 km vedou napříč celou oblastí a jsou štědré na ohromující pohledy na jezero Molveno, Dolomiti di Brenta, údolí Adige i jezero Garda.

2. MADONNA DI CAMPIGLIO – Tour delle Malghe

Trasa s názvem TOUR DELLE MALGHE (Tour po farmách), která vede z Madonny di Campiglio do Gondolas Spinale, je plná překrásných přírodních scenérií.

3. SAN MARTINO DI CASTROZZA – Valsorda Enduro Trail

Valsorda Enduro Trail je enduro stezka, která klesá z Alpe Tognola do Caorie a údolí Vanoi pastvinami lučních oblastí Scandola a Maso di Tognola.

ENDURO - Trentino

Ti, kteří nikdy předtím tento sport nevyzkoušeli, se mohou spolehnout na specializovaná centra, v nichž si mohou pronajmout veškerou výstroj a zdejší instruktoři je rádi uvedou do světa tohoto adrenalinem nabitého sportu. Enduro, jednoduše řečeno, kombinuje zátěž a námahu ze šlapání na kole s divokou uvolňující downhillovou jízdou v kombinaci se single tracky nabitými energií.

Pot, kořeny, skály, dechberoucí panoramata, vynikající jídlo výtečné italské kuchyně a osvěžující pivo jsou neodolatelným mixem, který v Trentinu čeká na každého milovníka endura. Stačí se jen chopit příležitosti a užít si potěšení i vzrušení, které tyto trasy mohou poskytnout!

Více o trentinském světě cyklistiky najdeš na www.visittrentino.it

ENDURO - Trentino

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)