reklama

reklama

BIKEACTION – nový dovozce pro Rocky Mountain

Rocky MountainV posledních několika letech se po určité odmlce u nás opět rozjel prodej kol značky Rocky Mountain, což jsme rozhodně uvítali a pár kol otestovali. Loni se ale situace poněkud zkomplikovala – kvůli problémům českého zastoupení. Vše ale naštěstí dopadlo dobře, Rocky má nového dealera a tato svérázná kola tak z našeho trhu rozhodně nezmizí.

Nemá asi smysl zabíhat do zbytečných podrobností ohledně obchodních neúspěchů původního dovozce společnosti Term, někdy to prostě nevyjde. Každopádně po chvíli váhání a hledání se objevila nová příležitost, když se distribuce strojů značky Rocky Mountain chopila silná německá skupina BIKEACTION. Ta se na západ od našich hranic stará o distribuci řady dobře známých značek, vedle Rocky Mountain třeba Race Face a Evoc. V Česku budou přitom německého distributora zastupovat (zatím jen pro Rocky Mountain) „domácí agenti“, aby byla komunikace snazší a rychlejší.

Díky našim předchozím vazbám na značku Rocky Mountain máme již nyní domluvenu další spolupráci, která by měla zahrnovat minimálně dva testy kol Rocky Mountain v průběhu roku 2016. Jsme velice rádi, že se jméno Rocky Mountain z českého trhu nevytratí, jelikož tato kola mají svou nezaměnitelnou duši. Kanadskou duši!

Pro inspiraci se můžete podívat na naše dosavadní testy:

Rocky Mountain Thunderbolt 750 MSL
Rocky Mountain Altitude 750 MSL (2014)
Rocky Mountain Instinct 970 MSL

Aktuální informace lze čerpat z facebook stránky Rocky Mountain CZ
Případné dotazy na nové zastoupení směřujte na mail: info@bikeaction.cz

Kandidáti pro test v roce 2016ALTITUDE 790 MSL RE HERO

Dopředu máme slíbený test exkluzivní enduro zbraně Rocky Mountain Altitude Rally Edition, druhé kolo by mělo být překvapením, tedy novinkou pro rok 2017

reklama