reklama

reklama

Cyklo Aréna Vysočina rozšiřuje služby

test_centrum_foto_startRok od svého uvedení do provozu si novoměstské singletracky s centrem ve Vysočina Areně získaly spousty příznivců mezi cyklisty. A před svojí první prázdninovou sezónu Cyklo Aréna Vysočina dále rozšiřuje služby pro své návštěvníky.

(tisková zpráva)
Test centrum, servis kol a občerstvení

Již v červnu přímo u výchozího bodu všech tras Cyklo Arény Vysočina vzniklo test centrum a servis kol a dalšího sportovního vybavení, které rovněž nabízí možnost občerstvení a nakoupení cyklistického příslušenství, jako jsou náhradní duše, pláště, lepení a další drobnosti. Nechybí rovněž samoobslužný stojan se základním nářadím od Park Tool, díky kterému si kolo můžete před jízdou poladit svépomocí.

V test centru Cyklo Arény Vysočina si můžete za poplatek (200 Kč / 3 hodiny a 300 Kč / 4 hodiny) vypůjčit k vyzkoušení horská a silniční kola značek Superior a Ghost.

Test centrum je otevřeno až do konce září denně
pondělí – pátek: 10:00 až 18:00
víkendy: 9:00 až 19:00

Součástí služeb test centra je i možnost bezplatného mytí kol, které bude v provozu od poloviny července.

Podrobné informace o fungování test centra Cyklo Arény Vysočina najdete na webu destinace: www.vysocina.bike/sluzby/test-centrum

test_centrum_foto_4

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

Silniční a MTB okruhy
Silniční a MTB okruhy navazují síť singletracků v novoměstské Cyklo Aréně Vysočina a rozšiřují nabídku aktivit pro cyklisty. Nabízejí sportovní vyžití všem, kdo vedle sportovního vyžití chtějí současně poznávat krajinu a prostředí regionu Novoměstsko. Pro všechny tyto cyklisty je připravena síť okruhů pro silniční, horská a trekingová kola, ze kterých si může vybrat každý podle svého zaměření a úrovně trénovanosti.

Všechny okruhy mají výchozí a cílový bod ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě, kde jsou pro cyklisty připraveny veškeré další rozšiřující služby test centra Cyklo Arény Vysočina. Samozřejmostí je zázemí s dostatečnými parkovacími kapacitami přímo v centru.

Jednotlivé trasy si zatím můžete stáhnout jako GPX soubor do svých cyklo navigací a mobilních telefonů, popřípadě formou mapy ve formátu JPG. Do budoucna se postupně plánuje projekt fyzického značení jednotlivých tras podle vzoru rozvinutých zahraničních cyklo destinací.

Bike Arena Vysocina

Více informací o jednotlivých okruzích přímo na stránkách Cyklo Arény Vysočina.
Silniční okruhy: www.vysocina.bike/silnicni-okruhy
MTB okruhy: www.vysocina.bike/mtb-okruhy

Webové stránky Cyklo Arény Vysočina www.vysocina.bike
Facebook www.facebook.com/vysocinabike

test_centrum_foto_5

Podrobná mapa MTB singletracků (JPG)
singletracky_planek1-th