reklama

reklama

Tým BikeAndRide.cz přeje veselé Vánoce

GT Helion Carbon ProVánoce jsou za dveřmi, shon již brzy ustane a i my si povinně naordinujeme trochu sváteční pohody. Proto se to do konce roku nebude na našem webu zrovna hemžit novými příspěvky, i když ve svém úkolníčku mám ještě pár věcí, které bych rád do konce roku dotáhl do konce!

Než se ale ubereme k vánočnímu stromku, řízku a cukroví, pojďme se společně podívat na pár povedených kousků nejen z naší produkce.

Los Tomanos – 2k14 Drift Ghost edit
Los Tomanos dal těsně před svátky dohromady své tradiční celoroční video, kde zachytil mnoho parádních okamžiků i skutečně pěkných míst. Pojďme si střihnout takovou malou soutěž – kdo pozná na kterých místech se natáčelo? Já byl úspěšný tak ze 2/3…

GT Helion Carbon Pro – trail Horizontála
Druhý kousek je mé vlastní dílko – záznam mého výletu do Černošic na trail zvaný Horizontála -, který mě baví víc a víc! Dole to sice slušně klouzalo a já několikrát skončil v hromadě listí, ale byla to neskutečná zábava. Na to, že jsem se zde proháněl na XC kole – GT Helion – jsem si to skutečně pořádně užil.

GT Helion Carbon Pro – trail Horizontála from BikeAndRide.cz on Vimeo.

Jizerky 2014
Třetí kousek je jeden video edit z internetu – výlet Tomáše Svobody a jeho party do Jizerských hor…

DownMall Tour 2015 – video upoutávka
Posledním malým bonusem je video upoutávka na zbrusu nový seriál závodů DownMall Tour 2015, jehož vyvrcholením bude závod Arkády DownMall 2015 konaný 31. 1. 2015.

Všechny závody DownMall Tour 2015
17.1. Szczecin (Polsko), 24.1. Berlin (Německo), 31.1. 2015 – Praha, OC Arkády (Česká republika)
Více informací na facebooku www.facebook.com/arkady.downmall