reklama

reklama

Bike Festival – 17.–18. 5. Praha Modřany

Bike Festival 2014Loni to kvůli mizernému jaru nevyšlo, ale letos bude tahle akce o to větší a vypečenější! 17.–18. května se ve Freestyle Parku v Praze v Modřanech, na ploše přesahující 5000 m², představí přední cyklistické značky, propůjčí svá kola k testování a chybět nebude ani bohatý doprovodný program.

(tisková zpráva)
Na nejpopulárnější pražské cyklostezce, ve Freestyle Parku Modřany, vyroste uprostřed května, 17.–18. 5. 2014, festivalové cyklo městečko. Bike Festival je přehlídkou cyklistiky se zastoupením množství významných značek v prostředí, kam lze vyrazit s rodinou a přáteli, kde návštěvník příjemně stráví hodinu nebo celý den, získá přehled o novinkách a vychytávkách ze světa cyklistiky.

V rámci Bike Festivalu bude mít každý možnost testování kol na značených terénních a silničních trasách. Organizovány budou společné vyjížďky a workshopy na různá témata jako např. škola nášlapných pedálů, první pomoc nebo údržba a péče o kolo. Nebude chybět dětské cyklo hřiště s možností zapůjčení dětských kol a odrážedel. Součástí bude i servisní stanoviště, kde budou kola návštěvníků zdarma zkontrolována a seřízena.

Akce se uskuteční v areálu Freestyle Park Modřany (www.freestylepark.cz) na nejfrekventovanější pražské cyklostezce A2 vedoucí z centra města na Zbraslav. Areál je snadno a bezpečně dostupný na kole, což je i doporučený způsob dopravy na Bike Festival.

Víkendový termín 17.–18. května 2014 je načasován do období, kdy mnoho lidí začíná řešit cyklistickou výbavu na letní sezónu. Návštěvníci budou mít k dispozici úschovnu, kde bude možné nechat kolo a v klidu si tak projít celé cyklo městečko.
Vstupné je pro všechny zdarma.

Více o Bike Festivalu naleznete na stránkách www.bikefestival.cz

Bike Festival pořádá Asociace výrobců a dovozců jízdních kol a velomateriálu, AVDK.

Bike Festival 2014