Novinky Manitou 2018 – Mattoc, Machete a Jack

Už nějaký čas jsem si říkal, že by nebylo špatné, kdyby se naše oblíbená vidlice Manitou Mattoc začala vyrábět v širším Boost provedení už jen z důvodu kompatibility s moderními koly a standardy. A hle, už je to tady! K tomu se rozšířila nabídka modelu Machete a objevil se teleskop Jack.

*Omlouvám se, ale dnes to bude hodně stručné. Na dálku a bez pořádného připojení neleze psát velké romány…

Manitou Mattoc – všechny velikosti, všechny zdvihy.

Oblíbený all-mountain model, vidlice Manitou Mattoc, doznala s výhledem na další sezónu (2018) podstatné rozšíření nabídky a možných variant. Nově bude Mattoc schopen pokrýt zdvihové spektrum od 80 do 160 mm a nabízen bude ve verzi pro 27,5“ kola jako Boost i klasika (15×100 mm), dále pak jako 27,5+(29“), nebo dokonce jako 29+. Zároveň dostal i svůj originální šroubovaný blatníček.

Více na webu: www.manitoumtb.com

Manitou Machete

Machete by měla plnit roli univerzální XC a lehké trailové vidlice se snadným nastavením a nízkou hmotností. Zdvih 80, 100, 120 mm, určená pro 27,5″ a 29″ s pevnou osou i rychloupínákem. 

Více na webu: www.manitoumtb.com

reklama

Manitou Jack

Manitou se nově pouští do produkce vlastní teleskopické sedlovky pojmenované jednoduše Jack. Vytvořena byla za spolupráce inženýrů z Answer a Manitou, aby byla lehká, odolná a spolehlivá. Vnitřní systém je vybaven olejovou patronou s mechanickým ovládáním. Průměry budou tradiční 30,9 mm a 31,6 mm, zdvih pak 125 mm nebo 150 mm.

www.manitoumtb.com

Líbí se vám článek? Podpořte nás na vaší sociální síti. Díky
 • Tómá

  Zdravim,
  je pravda ze u modelu MATTOC PRO modelove rady 2018 bude v zakladu IRT?diky.

  • Ahoj, na 100% ti to neřeknu, ale jsem si skoro jistý, že se o tom mluvilo, že tam bude. Podívej se na domácí web Manitou, tam by to mělo být uvedeno ve specifikacích. http://www.manitoumtb.com

   • Tak na to koukám a podle popisu v poli nastavení to jasně nasvědčuje přítomnosti IRT. 😉

 • Tómá

  Vypada to tak,takze pisu Jeziskovi 🙂 nebyl jsem si prave jisty jestli to v popisu nespojuji jen s upgradem IRT,diky,cau.

  • Tak to budou příjemné vánoce 😁 Před dvěma lety jsem si také dal pod stromeček Mattoc určený pro RB Bandit, tehdy vlastně ještě pro IQ 575…