reklama

reklama

Pro fi’zi:k nově do ASPIRE! (Business news)

Rok 2024 otevíráme jednou zprávou ze světa cyklo businessu. Tedy informací, že brněnská společnost ASPIRE SPORTS, počínaje začátkem roku 2024, přebírá distribuční práva a povinnosti spojené s produkty oblíbené značky fi’zi:k pro ČR a SK. Přibírá tak do svého, již tak širokého portfolia, další silnou značku nabízející špičkové doplňky, zejména sedla a omotávky.

(tisková zpráva)

Začátek roku 2024 se stává dalším významným milníkem v historii firmy ASPIRE SPORTS. Od 1. ledna 2024 získalo ASPIRE pod svá křídla značku fi’zi:k také pro Českou republiku a Slovensko. Počet značek, které tak zastupuje v České republice vzrostl na 24, v případě Slovenska vzrostl počet značek na 21.

Fi’zi:k je jedním z lídrů na trhu cyklistických sedel, treter a omotávek. Produkty této značky využívají ti nejlepší cyklisté světa. Zajímavou novinkou z kolekce fi’zi:k jsou sedla vyráběná 3D technologií s názvem Adaptive. Značka do budoucna chystá i spoustu zajímavých novinek.

ASPIRE SPORTS nyní dodává produkty fi’zi:k na většinu trhů, na kterých působí, což je region Balkánských zemí, Střední Evropy a Pobaltí. Nově se tak distribuují tato kvalitní sedla, špičkové tretry a omotávky do 9 zemí z Jinačovic u Brna v České republice.