reklama

reklama

Zajímavé produkty na koloshop.cz (únor 2023)

Jednu chvíli to už vypadalo, že cyklistická sezóna začne dřív, než bychom čekali. Aktuální stav počasí a výhled na nejbližší týdny nás ale poslal zpět z lehkých větrovek do teplejších péřových bund! Nevadí, i tak se už nemůžeme dočkat, až zase vyrazíme naplno do akce! Máme k tomu ale vše potřebné?

(komerční sdělení)

Mnozí lidé právě s prvními teplými paprsky blížící se sezóny a s lehkými nádechy jara začínají přemýšlet nad vlastní výbavou. Výběr v koloshopu je přitom vždy více než pestrý. Plánujete pořídit nový gravelbike? Chtěli byste své kolo něčím ozvláštnit, nebo potřebujete doplnit svoje nářadí? Snad vás inspirují naše tipy:

GT Grade (Sport)

Blížící se začátek sezony se jako každý rok nese ve znamení představování novinek. Jednou z nich může být poslední generace gravel biků GT Grade nabízených v široké paletě modelů s hliníkovým i karbonovým rámem. Tedy jako dostupný štěrkový všeuměl i lehký exkluzivní uhlíkový rychlík.

Mrkněte na nabídku modelů GT Grade na: www.koloshop.cz

LOOK pedály

Silniční pedály Look jistě znáte. Věděli jste ale, že Look nabízí i různé platformové varianty? A ne jen tak ledajaké, nýbrž speciální, s kontaktní vrstvou využívající materiál Vibram®, který drží podrážku jako lepidlo a navíc vám neudělá díry do holení!

Celou nabídku pedálů Look najdete na e-shopu: www.koloshop.cz

Nářadí Lezyne do dílny i na cesty

Když se řekne Lezyne, jako první se většině lidí vybaví kvalita, odolnost a v neposlední řadě i elegantní design. Tato značka má ve své nabídce, mimo jiné, celou řadu nářadí a multiklíčů, jež se dají použít na cestách, ale i doma v dílně.

Jednou z řady variant je zajímavá sada nářadí Lezyne Torque Drive, která obsahuje momentový klíč s odnímatelnou rukojetí a sadu bitů. Vše je navíc uloženo ve stylovém skořepinovém pouzdře s praktickým organizérem.

Pokud vás toto nářadí zaujalo, podívejte se na kompletní představení na blogu koloshop.cz

Co dalšího najdete na koloshop.cz?

Na pultech prodejen koloshop, ale i na e-shopu najdete i mnoho dalších zajímavých produktů. Doplňky pro správnou hydrataci CamelBak, helmy Fox, světla či computery Lezyne nebo stylové a kvalitní oblečení Troy Lee Designs.

A koho ještě nepustily zimní radovánky, pro toho se u koloshop.cz najde i řada zimní výbavy. Například špičkové běžkařské vybavení Fischer.

Lyžařské vybavení Fischer na: koloshop.cz