reklama

reklama

Zajímavé produkty (služby) na koloshop.cz (leden 2023)

Letošní zima je poměrně zvláštní. Přes svátky bylo teplo až hrůza, pak přišly mrazy, následně obleva, zase trochu sněhu a tak několikrát dokola. Člověk vlastně ani neví, jestli má vyrazit na kolo, nebo na lyže?

Se správným oblečením a výbavou si lze přitom užít jedno nebo druhé. Zároveň bychom mohli připomenout, že zima je ideálním obdobím pro větší servis vašeho jednostopého parťáka! Pojďme se tedy podívat na pár zajímavých zimních doplňků, ale třeba i nové komponenty v nabídce koloshop.cz. Stejně tak si můžeme připomenout, proč má smysl objednat se na servis se svým kolem s heslem: „Až se sezóna zeptá…“

(komerční obsah)

reklama

Zimní oblečení a doplňky FORCE

Díky zimnímu oblečení a doplňkům Force se nemusíte bát vyrazit na kolo ani v té nejkrutější zimě!

Zimní bunda Force Story, rukavice Force Hot Rak Pro 3+1 a kalhoty Force Shard Windster jsou skvělou sestavou, díky níž vás nic nezastaví! Pro večerní návraty za šera se zase hodí třeba světlo Force Diver 900 a pro strýčka příhodu také nějaký multiklíč!

Všechny tyto doplňky a mnohem více od Force najdete na: koloshop.cz

Zimní tretry Northwave

Leden začal (konečně) trochu vypadat jako leden! Pokud jste díky tomu nevyměnili své kolo za běžky nebo jiná prkýnka, jistě oceníte kvalitní zimní tretry, například z nabídky značky Northwave!

Aktuálně navíc všechny zimní tretry Northwave s výraznou slevou!

Tak mrkněte na dostupné kousky: www.koloshop.cz

Komponenty FUNN na koloshop.cz

Jednu z novinek v nabídce koloshop.cz v roce 2023 představují kvalitní a stylové komponenty a doplňky FUNN, které pomohly vyhrát už nejedny bikové závody.

Vybírat můžete řídítka, představce, vodítka, gripy a mnoho dalšího. Stačí si prohlédnout nabídku na: www.koloshop.cz

Cyklistický servis koloshop.cz jede celoročně!

Zima letos přála spíše cyklistům než lyžařům… Jestli vám to vadí nebo vyhovuje je především na vás. Každopádně ať už jezdíte na kole i v zimě nebo ne, je toto období více než vhodné pro servis vašeho kola.

Cyklistické dílny jsou v tomto období méně vytížené, na vše je víc času, nemusí se dlouho čekat, vše lze lépe naplánovat a dodělat i věci, na které nebyl v průběhu sezóny čas.

Výhody servisu kola v zimních měsících dobře popisuje článek na blogu: www.koloshop.cz