reklama

reklama

Rozjeď svou kariéru v cyklo světě! (BP Lumen)

Cyklistika není jen sport, je to i životní styl. Toužíš stejně jako my spojit svoji vášeň s prací? To jsi tady na správném místě! My v BP Lumen hledáme zapálené nadšence s chutí pracovat v cyklo světě a zlepšovat se krok po kroku, společně s námi.

(partnerský obsah – pracovní inzerát)

V současné době nabízíme pracovní příležitosti převážně pro zájemce z Královehradeckého kraje. Hledáme cykloodborníky a cyklonadšence nebo třeba produktové specialisty se zaměřením na rámy. Pojď se podívat blíže na nabízené pozice.

Cyklonadšenci a cykloodborníci do týmu produkťáků

Full-Time / Královehradecký kraj – Hradec Králové nebo Úpice

Než vyrobíme kolo, kterým si někdo bude moct na krámě udělat radost, předchází tomu velká spousta práce a celý řetězec činností.

Na úplném začátku jsou naše velké sny a ambiciózní cíle. Chceme dělat co nejlepší kola pro co nejširší škálu lidí. Chceme, aby kolo, které si od nás kdokoliv koupí, stálo za to a každá jízda na něm mu přinášela radost a chuť vyrazit na kolo znovu. Chceme, aby naše kola přiváděla lidi ke sportu, zdravému pohybu a celkově přinášela radost, ať už na kole jedete na výlet nebo do práce.

Do našeho týmu neustále hledáme někoho, kdo chce být u vzniku nových kol a mít možnost ovlivnit jejich finální podobu… Někoho, kdo s námi dotáhne sen k realizaci – k finálnímu produktu.

Už delší dobu máme zkušenost s tím, že není snadné najít „hotové odborníky“, proto nechceme příliš škatulkovat nabízené pozice, ani uchazeče.

Naši produkťáci aktuálně hledají někoho, kdo jim pomůže s tvorbou kolekce, specifikací kol, designem rámů a technickými výkresy a/nebo grafikou na samotná kola…

Zajímá tě tato pozice? Dozvědět se víc…

Pracovník zákaznického servisu / prodavač prodejny Qayron

Full-Time / Hradec Králové

Qayron je naše značka sportovních horských kol a elektrokol a náš Qayron tým hledá posilu do královehradeckého obchodu a zákaznického servisu!

Qayron prodává kola on-line napřímo koncovým zákazníkům, prostřednictvím obchodních a servisních partnerů a ve svém zatím jediném značkovém obchodě v Hradci Králové. Našim zákazníkům chceme poskytovat jen ten nejlepší zákaznický servis a v tomto směru také potřebujeme náš tým posílit.

Zajímá tě tato pozice? Dozvědět se víc…

Servisní technik elektrokol – prodejna Hradec Králové

Full-time nebo part-time / Hradec Králové

Do již existujícího týmu dvou servisních techniků hledáme třetího servisního odborníka na elektrokola!

Kdo je u nás servisní technik? Zapálený biker, který rozumí kolům, ale především elektrokolům. Dokáže provést jakýkoliv servis, provést diagnostiku, najít závadu a opravit ji. Zkrátka (ideálně) se vším si poradit. Ví jak kolo i elektrokolo správně funguje, co funkční elektrokolo potřebuje…

V rámci servisní činnosti u nás zajišťuje předprodejní, garanční, záruční i pozáruční servis elektrokol. Zakázkově provádí například i přestavbu klasických kol na elektrokola.

Zároveň rozumí kolům natolik, aby mohl komunikovat se zákazníky a příležitostně pomoci kolegům na prodejně s prodejem i zodpovídáním zákaznických dotazů, nebo je v případě potřeby zastoupí.

Zajímá tě tato pozice? Dozvědět se víc…

Produktový specialista… Se zaměřením na rámy

Full-Time / Hradec Králové

Hledáme někoho, kdo chce být u vzniku nových kol a mít možnost ovlivnit jejich finální podobu… Někoho, kdo s námi dotáhne realizaci až k finálnímu produktu.

Hledáme cyklistu, který kolům rozumí, ví, jak má kolo vypadat a jak může být ještě lepší. Cyklistu, který sám bude umět přemýšlet nad tím, co kolo potřebuje a jaké může být. Cyklistu, který bude sledovat trh a přinášet vlastní nápady jak kola zlepšovat.

Hledáme odpovědného týmového hráče a zároveň pečlivého detailistu…

Zajímá tě tato pozice? Dozvědět se víc…

Miluješ cyklistiku stejně jako my? Pojďme s tím společně něco udělat.

V BP Lumen se cyklistikou zabýváme již od roku 1991 a věříme, že výsledek dobré práce není zásluhou velkých firem, ale naopak každého jednotlivce v nich. Pokud hledáš pracovní příležitost, která tě bude bavit a kde se budeš moct dále posouvat, napiš nám!

Miluješ cyklistiku stejně jako my? V tom případě jsme na stejné lodi. Pojďme s tím společně něco udělat.

Zajímá mě víc…