reklama

reklama

Daryl Brown novým členem rodiny WHYTE Bikes! (NEWS)

Profesionální biker a vítěz soutěže Speed & Style na slavném festivalu Crankworx – Daryl Brown – podepsal aktuálně smlouvu s britským výrobcem kol Whyte. Jeho pozice je přitom definována výrazy jako (testovací) jezdec, ambasador a asistent vývoje se zaměřením na tzv. pumtrack bike, první svého druhu v nabídce značky Whyte.

(tisková zpráva)

Vedle účasti na vybraných závodech a jiných akcích lokálního i světového významu bude Darylovým úkolem prezentovat možnosti současné produkce Whyte, bude se starat o obsah sociálních sítí Whyte a rovněž by se měl účastnit akcí, kde se budou představovat nové modely Whyte pro následující roky.

Daryl Brown & Whyte bikes

„Nemůžu být šťastnější než nyní, kdy jsem se oficiálně stal členem rodiny Whyte bikes! Už dříve jsem se cítil být součástí této party, jelikož jsme sdíleli stejnou vášeň pro horská kola a zábavu, kterou tento sport přináší!

Whyte má skutečně zajímavou a pestrou kolekci, kterou teď budu moct poznat skutečně zblízka. Zároveň jsme již od začátku začali společně pracovat na novém pumptrack speciálu, přičemž mě tento projekt vrací k mým vlastním kořenům. Já sám jsem totiž začínal jako dirt jumper, takže na podobných pevných a zábavných kolech to pro mě celé odstartovalo.“ Hodnotí svůj vstup do rodiny Whyte bikes sám Daryl Brown.

Daryl Brown & Whyte bikes

„Daryl je mimořádně nadaný jezdec zaměřující se na extrémní disciplíny a jsme proto velice rádi, že se stal součástí rodiny Whyte bikes. Pro nás je přitom důležitý i fakt, že se jedná o lokálního jezdce z blízkosti naší základny. Přímo Daryl je také zodpovědný za některé traily v oblasti Friston Forest, kde mnoho z nás pravidelně jezdí. Navíc skutečnost, že bydlí blízko ústředí Whyte, nám umožňuje vytvořit skutečně úzký pracovní a věříme, že i přátelský vztah.“ Doplňuje Guy Farrant, majitel a klíčová postava značky Whyte.

Více informací lze nalézt na webu Whyte.bikes

Text (překlad): Štěpán Hájíček / Foto a video: Whyte Bikes