reklama

reklama

Proti handicapu – premiéra dokumentu (ČT sport 31. 5.)

Michal Kosík a Dan Bařák vyrazili do kanadského Whistleru prověřit místní traily a z celého tripu vzniknul krátký snímek, který je plný nespoutané kanadské přírody a pořádného bikingu. Dva hendikepovaní bikeři na cestě do mekky sjezdového ježdění a MTB obecně, to si nemůžete nechat ujít. Premiéra filmu proběhne na ČT sport v neděli 31. 5. 2020 v 13:10.

(tisková zpráva)
Michal Kosík si během pádu na kole poranil páteř a Dan Bařák v mládí při nehodě přišel o nohu. Hendikep pro kluky nikdy neznamenal překážku, kterou by nedokázali překonat. Společně se vydali splnit si celoživotní sen, kterým bylo bikování v Kanadě.

Během tripu chtěli kluci také nasát místní atmosféru a vidět kus přírody z nádherné Britské Kolumbie. Celou cestu zaměřenou na poznávání nových míst a pořádné bikování se kluci rozhodli zdokumentovat spolu s Martinem Vrbickým a Radkem Sieberem.

Výsledkem je dokument Proti Handicapu, který byste si neměli nechat ujít. Proto bychom Vás všechny rádi pozvali na premiéru, která bude 31. 5. 2020 ve 13:10 v České televizi na programu ČT sport a hned 1. 6. 2020 bude k dispozici na internetu o něco delší verze pod názvem KrtiplTrip.

Všem Vám moc děkujeme a brzy na viděnou třeba u promítání pod širým nebem.

DANIEL BAŘÁK A MICHAL KOSÍK uvádí PROTI HANDICAPU, dokumentární film MARTINA VRBICKÉHO
režie, kamera, střih a výroba FULLFACE PRODUCTIONS
produkce RADEK SIEBER
namluvil JIŘÍ HÖLZEL
zvuková postprodukce MAREK NĚMEC
lékařská podpora PETR MALOUN
speciální host TOMÁŠ PROCHÁZKA

Instagram: @pahyl22 @michal_kosik @fullfaceproductions @radeksieber @adapted_cz