Mechanik – Giant Store Praha (kariéra)

Prodejna Giant Store Praha hledá samostatného a šikovného mechanika pro klasický servis jízdních kol a elektrokol.

(pracovní inzerát)

Moderní prodejna se nachází v ulici Vyskočilova na Praze 4 (nedaleko metra Budějovická) a zaměřuje se na prodej kol a elektrokol Giant a Liv a doplňků předních světových značek – Giro, Bell, CamelBak, Blackburn, Fizik, Vittoria, Gore Wear, Finish Line, Crankbrothers a dalších.

Více o prodejně se dozvíte na www.giantstorepraha.cz a facebook.com/giantstorepraha.cz

Náplň práce:

  • záruční a pozáruční servis kol, elektrokol a komponentů
  • stavby a přestavby kol všech typů
  • příležitostně také práce na prodejně (občasný záskok za kolegy prodavače)

Ideální kandidát by měl mít:

  • prokazatelnou zkušenost v oboru a znalost nejnovějších technologií v cyklistice
  • zkušenosti s diagnostikou a servisem elektrokol velkou výhodou (případně zaškolíme)
  • zodpovědnost, samostatnost, kladný vztah k cyklistice ve všech jejích podobách
  • příjemné vystupování, ochotu učit se, aktivní přístup k práci
  • alespoň základní znalost angličtiny (technické manuály)
  • řidičské oprávnění skupiny B (není podmínkou)

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr v kolektivu cyklistických nadšenců
  • jistotu dlouhodobého zaměstnání u firmy s dlouhou tradicí na cyklistickém trhu
  • příjemné pracovní prostředí a mladý neformální kolektiv
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • odpovídající platové ohodnocení a příspěvek na stravování (stravenky)
  • možnost nákupu cyklistického vybavení za zaměstnanecké ceny
  • nástup možný ihned (nebo dle dohody)
  • místo výkonu práce: Praha 4

V případě vašeho zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, strukturovaný profesní životopis na prodejna@giantstorepraha.cz.

Původní inzerát na webu: www.giantstorepraha.cz