reklama

reklama

Ali Clarkson testuje nový enduro trail Bomb v Livignu (lokality)

Italské Livigno je vyhlášenou evropskou destinací pro vyznavače MTB. Každý rok přichází s novinkami a tou letošní bikovou je nový, velmi technický trail “Bomb” v Mountain Parku Carosello 3000. Veřejnosti se otevře v sobotu 3. srpna a zážitkem bude hlavně pro zkušené bikery.

(tisková zpráva)
Tento čistě enduro trail je vybudovaný převážně ručně podél skalnatého hřebene sjezdovky Polvere, který odděluje Val del Conton od vrcholu Carosello 3000 směrem k mezistanici gondoly.

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

Bomb trail o délce 2,7 km (průměrný sklon 15,7 %) s převýšením 407 m zahrnuje skalnaté cesty, úzké zatáčky a části dlážděné kameny z této oblasti a kopíruje morfologickou charakteristiku hor, což představuje další krok k přirozené jízdě̌ v harmonii s přírodou. Pro ty, kteří milují technické traily a přírodní pasáže, je Bomb zážitkem, který by si neměli nechat ujít při návštěvě Livigna.

Oficiální otevření Bomb trailu proběhne v sobotu 3. srpna. Trasu si ale můžete projet už teď se známým britským trailovým jezdcem Ali Clarksonem, který trasu okusil ještě před dokončením posledního úseku.

Cartina di Livigno 2019 – Cartina estiva di Livigno – Carosello 3000 Livigno s.r.l.