reklama

reklama

Lapierre Overvolt AM 700i/Knog PWR – ocenění Design & Innovation Award

Domácí dovozce nemalého počtu značek, společnost Schindler, má ve svém portfoliu již několik značek, které získaly prestižní ocenění. Nemálo jich nasbíral Ghost, oceněné byly například modely Ghost Riot, Lector a nedávno i Ghost HybRide Lector. K tomuto seznamu se nově přidává i značka Lapierre – model Overvolt AM 700i – , a rovněž i Knog díky své řadě „nejen“ světel řady PWR.

(tisková zpráva)
Vývoj elektrokol se stal v posledních letech trendem a hlavním tématem cyklistického světa. Inovacím a vývoji přikládáme nejvyšší význam, a tak jsme se rozhodli pro stvoření něčeho unikátního. O tom vypovídá model Overvolt 700i, který byl navržen tak, aby splňoval všechna kritéria moderního trailového jezdce.

Integrovaná baterie Bosch Power Tube 500 dodává vysoký výkon a díky integrovanému umístění dává kolu ojedinělý vzhled. Sedmistovka udává nový trend mezi elektrokoly a nerozlučně je spjatá s přírodou. Můžete si na ní vychutnat polní a lesní cesty, těžké náročné pasáže, skoky, nebo si jen tak vyjet po silnici vstříc dalšímu dobrodružství. To vše umí sedmistovka. Testování probíhaly tisíce hodin pod vedením zkušených jezdců a vývojářů, kteří měli za úkol docílit co nejlepších jezdeckých vlastností a funkcí sedmistovky.

Agresivní geometrie dělá ze sedmistovky hravé a stabilní elektrokolo, které dodává jezdci pocit jistoty. Hravá geometrie vám vyčaruje úsměv na tváři a díky ní si užijete spoustu zábavy a posunete své limity dál a výš. Stačí jen nasednout a vyjet vstříc novým dobrodružstvím.

Cena: 145 990 Kč
Hmotnost: 23,61 kg
Více informací na webu: www.lapierre-bike.cz

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

KNOG PWR – Design & Innovation Award v kategorii cyklo-vybavení „offroad“ i „road“

Nejedná se o průměrné cyklo-světlo, modulární světlo PWR od kultovní australské značky je šikovný kousek, který dokazuje, jak flexibilní dokáže být. V samotném srdci designu je baterie (dostupná v 5 různých kapacitách), která nabízí USB port pro nabití chytrého telefonu nebo jiného zařízení.

Jakmile si zvolíte vámi požadovanou baterii, máte na výběr ze 4 různých světel o výkonu až 1800 lumenů s 6 držáky na helmy a „tyče“ – modulární světlo PWR si pohodlně nastavíte tak, aby splňovalo veškeré vaše požadavky za každých okolností.

Díky aplikaci si můžete kontrolovat jas a optimalizovat tak provozní dobu v závislosti na vašich potřebách. Bez ohledu na to, který set si vyberete, s vysoce kvalitním systémem Knog PWR budete stále držet krok s vývojem směrem do budoucnosti. A ve srovnání se současnými možnostmi, PWR je bezkonkurenční díky svému širokému využití a flexibilitě.

Cena: v závislosti na zvoleném setu a výkonu světla
Více informací na webu: www.mojekolo.cz/../knog+pwr

Praktické představení a test na: www.BikeAndRide.cz