reklama

reklama

SRAM Guide T – nejdostupnější brzdy Guide| Tech News

Brzdy z rodiny SRAM Guide jsou jedněmi milované, druhými nenáviděné, jak už to u podobných produktů někdy bývá. Podobný rozkol byste našli i v rámci naší redakce, kdy já mám pro tyto brzdy svým způsobem slabost, jiní je mění za konkurenci. Nevadí, pokud vás SRAM Guide oslovil, možná vás potěší informace o příchodu nové a aktuálně nejdostupnější varianty Guide T.

Příběh těchto brzd není nijak zdlouhavý, dramatický ani extrémně rozvleklý. Hodně zjednodušeně lze říci, že SRAM použil jednodušší páku z brzd SRAM Level T s klasickou objímkou na dva šrouby (vzpomínka na brzdy AVID), k ní připojil již dobře známý čtyřpístkový třmen nesoucí označení S4 s technologiemi snadného odvzdušňování Bleeding Edge™ a stěnou zabraňující přenosu tepla z destiček na třmen a brzdovou kapalinu Heat Shield a nový produkt byl na světě.

Doplňme snad již jen základní parametry v podobě hmotnosti 280 g na jednu brzdu (s hadicí dlouhou 800 mm) a cenu 117 Eur, což by pro nás mělo představovat částku přibližně 2 999 Kč za kus!

Pokud tedy přemýšlíte o nových brzdách a rádi byste kupříkladu okusili výkon čtyřpístkových třmenů, pak by pro vás mohl být SRAM Guide T lákavou alternativou!

Více o brzdách SRAM Guide najdete na webu: www.sram.com

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

Foto: SRAM