reklama

reklama

ForBikes 2017 – fotogalerie

Jak mi napsal jeden čtenář: „Cože, to už zase bude ForBikes? Vždyť je to jako včera!“ Ano, už je to tak, další rok se otočil, nová sezóna nás ve velkém stylu kope do zadku, abychom se sebou začali něco dělat, k čemuž si mnozí chtějí pomoci novou technikou a výbavou „očumovanou“ nebo rovnou kupovanou na ForBikes.

ForBikes sice není primárně prodejní výstavou, u některých stánků to tak ale vypadalo už v pátek, u jiných jsem v neděli zaslechl, že se jim cesta na základnu a zpět do skladu zjednoduší díky tomu, že na výstavě fyzicky prodali řadu kol a doplňků a místo hromady „železa“ si vezou plnou pokladničku. Což je dobře asi pro všechny strany.

Zákazníci si jistě spokojeně odnesli či odvezli novou výbavu za zajímavou cenu, prodejci si udělali místo pro nové zboží a díky tomu se nám ten domácí cyklobyznys hezky otáčí!

Jak už to tak bývá zvykem, ForBikes je výstava, kterou na BikeAndRide.cz příliš neprožíváme. Člověk si ještě pamatuje ruch a nekonečné haly z Eurobiku, a proto se mu pod střechu mezi zářivky moc nechce, zejména, když je venku tak krásně. Nebo alespoň o víkendu bylo.

Proto jsem tradičně veletrhem v pražských Letňanech jen proběhl, užil si přátelský pokec s řadou známých i obchodních partnerů, letos si vychutnal i jednu světovou premiéru na stánku Rock Machine a k tomu jsem nasázel něco fotek. Ty vám nyní předkládám k rychlému prolistování. Popisky se ale zdržovat nebudu a půjdu radši na další práci. Každopádně pokud by vás něco konkrétního zajímalo, napište svůj dotaz do komentáře pod článek a co budu vědět doplním.

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

Foto: Štěpán Hájíček