reklama

reklama

Pondělní videonálož BnR #13_2017

Je to ale těžký život sportovního novináře! Normálně bych touto dobou seděl doma ve svém pracovním koutku, nebo dole v sušárně, ve svém provizorním pracovním koutku (#schovejsepredrodinou) a dával dohromady pondělní videonálož…

To poslední platí i dnes, jen s tím rozdílem, že jsem na cestě do Itálie (Finale Ligure) s cílem účasti na jedné blíže nespecifikované akci (víc prozradím příští středu)! Ve chvíli, kdy jsem psal tyto řádky, jsem seděl v kempingovém křesílku na parkovišti vedle auta kdesi uprostřed Švýcarských Alp, díval se na zasněžené vrcholky a přemýšlel, že asi nebude špatné být lyžař nebo snowboardista! Kolo mě ale bere víc, takže jsem tam dlouho nemrznul a teď už si hovím v hotelu pár metrů od moře!

(instagram/bikeandride.cz)

Klid zbraní na BikeAndRide.cz

Vzhledem k tomu, že je přede mnou dvouapůldenní pracovní akce, následně mám v plánu přesunout se na den na Gardu a pak, až se budu vracet do ČR, pojedu rovnou na ForBikes (31. 3 – 2. 4. 2017, PVA Letňany), bude tento týden na BikeAndRide.cz hodně, hodně slabý. Sorry! Mám v plánu po večerech trochu pracovat a připravit si podklady k několika článkům, které mi už nějaký ten pátek „visí ve skříni“ a zatím na ně nějak nebyl čas.

Prosím tedy o pochopení, tento týden mám zkrátka takovou pracovní dovolenou, v dubnu vám to zkusím ale vynahradit a dokončit co nejvíc restů, které na mě čekají v mém úkolníčku.

Věřím, že také pochopíte, když dnes vypustím popisky a videa sem prostě jen „nafrkám!“ Chtěl bych ještě stihnout sprchu, dojít si pro zbytek věcí do auta a pak si dát přípitek a večeři.

PS: Zážitky z mé cesty můžete obrazově mapovat zejména na Instagramu, ale také na facebooku/BikeAndRideCZ (v závislosti na kvalitě italského připojení). S sebou mám i kameru a průběžně natáčím různé „voloviny“, tak z toho snad také něco vzejde! 😃

Nagano Vol.1

Whitefish, Proven Here

Krásné fotky na Pinkbike.com

Frommestrail

Sam Hill: My Way

Defrosted

Wairoa Gorge Bike Park in Nelson, New Zealand

50to01tv New Zealand Roadtrip – A Jamie Nicoll Adventure

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

**ČESKÁ SCÉNA**

Po dešti

Praxis Works C32 – one spot!