reklama

reklama

Pondělní videonálož #51_2016

Sakra práce! Konec roku je za dveřmi a toto je možná poslední letošní regulérní Pondělní videonálož, jelikož za týden je v pondělí 2. svátek vánoční a ještě ke všemu můj svátek! A to se nesluší příliš pracovat…

Takže se nemotejme okolo horké kaše a pojďme si nadělit aktuální výběr videí s tím, že za týden možná něco poskládám dohromady v úterý 27. 12., nebo se také budu jen oddávat vánoční pohodě a pojídání cukroví a práci nechám na jiných! Já už toho letos udělal dost!!! 😀

Stihneme ještě něco do Vánoc?

Něco určitě ano, ale jak jsem psal před týdnem, teď už si ordinuji vánoční pohodu a sváteční pracovní režim, proto se rozhodně nehodlám „přetrhnout“. Nebo přetrhnout, či spíše pořezat chci jeden strom, který mě už dlouho štve na jednom z mých oblíbených trailů. Také bych chtěl pročistit a prohrábnout trail, který jsem si před časem vyhlídl a v natrasoval. Alespoň v hlavě.

Jinak čekám, až mi Michal Maroši pošle případné připomínky k našemu „Velkému rozhovoru po pěti letech“ a hned nato jej upravím a dám na web. V šuplíku mám od kolegy jedno překvapení, ale radši vás budu ještě chvíli napínat. Jinak co se týká slíbeného testu Rocky Mountain Pipeline… No, musím jej dodělat do konce roku! Před Vánoci to ale možná nebude… Nechci už nic slibovat!

A po novém roce?

Tak toho bude jistě také dost! Již mám kompletní poznámky k Intense Tracer 275C, minulý týden jsem důsledně porovnával Specialized Enduro 650b a 29er a řada dalších věcí čeká na dopracování, takže nudit se v lednu rozhodně nebudeme! Na svátky mám ostatně domluvené další testovačky, abych z těch dobrot moc nepřibral!!!

Facebook foto – přímé porovnání Specialized Enduro Comp 29

A Specialized Enduro 650b

Pipe Dream, Moab Utah

Začněme klasikou, video-mapovanými traily USA, jak je vidí Nate Hills.

Hannah Barnes – Adventures with Mum

Hannah Barnes si pro nás nachystala krásné vánoční téma. Romantická společná vyjížďka dcery a její matky. Se svými rodiči můžete sdílet ledacos! Navíc je zde parádní skotská příroda a zajímavé střídání dopravních prostředků!

Farewell to Troy Brosnan

Nyní ze zcela jiného soudku, ze soudku závodů světového poháru. Troy Brosnan a sedm let závodění, úspěchů i neúspěchů, chyb i vavřínů a hlavně hromada vzpomínek!

Matt Jones –  Sound of Speed

Poslední dobou si řada „filmových tvůrců“ (včetně mojí maličkosti) oblíbila RAW snímky bez hudebního podkresu. A je fakt, že někdy hudbu k videu vážně nepotřebujete. V tomto případě stačí zírat s otevřenou pusou!!!

Skeptical by the Coastal Crew

Sorry, dnes se, čistě náhodou, sešlo dohromady více videí spojených se značkou Specialized. Věřte nevěřte, není v tom žádný záměr. Každopádně u tohoto snímku si říkám, jestli vám mám prozradit pointu dopředu, nebo ne? Nápověda zní – Turbo Levo!

GAME of ENDURO

Na kole se chceme hlavně bavit, že?! A toto je luxusní způsob zábavy… Kdo první ze svých chyb poskládá slovo ENDURO!

Freeride MTB Into the Dirt of Iceland

Možná, že je toto video „dva roky stará vykopávka“, ale Island, je Island!!!

GoPro: Best Line Contest – November 2016 Highlights

Jeden rychlý sestřih materiálu ze soutěže „GoPro: Best Line Contest“

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

**BONUS**

The Evolution of Backcountry Snowbiking

V našich malých horách s notorickým nedostatkem sněhu, alespoň posledních několik zim, by se něco podobného provozovat rozhodně nedalo! Ale v nekonečné divočině kanadských hor je na podobné aktivity prostoru více než dost. Ostatně doposud jsem nevěděl, že existují vedle sněžných skútrů i takovéto MX Snowbiky!

Ice Call – Sam Favret / Backyards Project

A když už je ta zima, alespoň kalendářní, tak ještě jeden sněhobílý, obrazově i jezdecky úchvatný snímek!!! Tentokrát na lyžích… Ale je to pecka!