reklama

reklama

The North Face Diva kemp / 2. – 4. 10. 2015

web_20151004_20151004_Divakemp_startHned co jsem usedla ke svému počítači s kávou a teplým čajem, protože je dneska venku poněkud nevlídno, začalo mi být líto, že za sebou máme letos již poslední Diva kemp.

Text: Ivana „Ifka“ Pechoutová | Foto: Barbora „Bee Bee“ Berdychová.

Odehrál se o víkendu 2. – 4. 10. 2015 za ultra krásného slunečného počasí, a to již tradičně v Bedřichově v Jizerských horách.

Začínali jsme v pátek ubytováním na Bedřichovce a večeří od „Mikyny v kuchyni“. Podávala se dýňová polévka se zázvorem a kokosovým mlékem a salát z čočky Beluga se sýrem Feta. Poté jsme přešli k představení našeho Diva týmu. Ten se skládá ze mne jako „headkoučky“, kouče a technika v jednom Ivoše a nepostradatelných HOKRů (překládej jako „HOvado K Ruce“) Petra a Honzy.

Následovala přednáška od Míry Božské o EFT se zaměřením na zvládání strachu při bikování, díky níž bylo jasné, že holky nemají po celý víkend mít z čeho strach 🙂

Mirka naladila kemperky tak pozitivně, až se sezení plynule změnilo ve večírek, který se táhnul do pozdních večerních hodin.

The North Face Diva kemp / 2. – 4.10.2015

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

I tentokrát jsme naplnili kemp až po strop, skoro bych řekla až na půdu. Opět jsme se setkaly s partou, která si skvěle rozuměla. Bylo to znát hlavně na pohodové atmosféře, která celý víkend panovala při bikování i v domě. Tolik úsměvů od ucha k uchu by udělalo radost snad každému.

Pro tento kemp jsme vybrali nová, atraktivnější místa pro nácvik techniky, využili jsme všechno, co stadion v Bedřichově nabízí. Začínali jsme jako tradičně hrou na babu (stává se čím dál více oblíbenou), následovala už méně oblíbená rozcvička a pak už série rovnovážných cvičení, správné držení těla, výjezd, sjezd, kořeny a jiná překvapení, která mohou holky na kole v lese potkat.

The North Face Diva kemp / 2. – 4.10.2015

Celé dopoledne jsme se pohybovali na vybraných úsecích závodních tratí Českého poháru v cross country. To jsme však kemperkám předem záměrně neprozradili. 🙂

Oběd jsme si vychutnali na terase místní rozhledny Královka a pro zpáteční přesun na Bedřichov jsme zvolili velmi sympatický sjezdík po „modrý“. Tentokrát se nám nepodařilo zkazit den ani jednomu pěšímu turistovi, kteří často brblají a o značené stezky se nechtějí s bikery moc dělit. Zbytek odpoledne jsme strávili na dřevěných překážkách vlastní výroby.

The North Face Diva kemp / 2. – 4.10.2015

Holky byly úžasné, neúnavné a velmi šikovné, všechny naše rady si braly k srdci a snažily se je okamžitě aplikovat. Troufám se říct, že za tím jsou i naše pokroky v koučování, které se snažíme neustále kemp za kempem posouvat. 🙂

Fyzicky a především psychicky náročný den se pokusila vyvážit Mirka svojí lekcí jógy, po které následovala večeře. Ano, i tentokrát jsme se skvěle přejedli! Servírovala se pečená podzimní zelenina s harissou, bylinkami a bulgurem od Týnky a Ondry.

The North Face Diva kemp / 2. – 4.10.2015

Holčičí bikový den jsme nemohli zakončit jinak než shoppingem. A to bikového oblečení Dakine, které na svém ojedinělém e-shopu Shebikes.cz nabízí Týnka. Večer jsme uzavřeli videocouchingem, na který jsme sbírali záběry během dne mini kamerkou Sony Action Cam.

V neděli jsme se probudili do dalšího slunečného dne a už u snídaně bylo jasné, že panuje dobrá, ale po nočním večírku kapku tuhá nálada. A tak jsme se rozhýbali bikerskýma hrama a přesunuli se do Hrabětic, kde jsme v okolí rozhledny Slovanka strávili fajn dopoledne.

The North Face Diva kemp / 2. – 4.10.2015

Pro obědovou pauzu jsme zvolili naši oblíbenou Prezidentskou chatu a do Bedřichova jsme se vrátili sobotním „modrým“ sjezdem, který holky daly napodruhé úplně s přehledem.

Pracovat s touhle skupinou pro mě byla radost! Ačkoli jsem měla malinko výčitky, že můj odoperovaný robo-kotník stále není ready na „skoky přes kaluže“, tak se nepotvrdily a troufám si říct, že jsem za nemalé pomoci celého týmu (kouče Ivoše, hokrů Péti a Jendy a v neposlední řadě šéfky Barky) holky o nic neochudila.

The North Face Diva kemp / 2. – 4.10.2015

Týme: „MOCKRÁT DĚKUJI – JSTE BOŽÍÍÍÍ !!!“

Během letošních Diva kempů udělaly snad všechny kemperky velký bikerský pokrok, ale posunuli jsme se i my všichni, co za kempem stojíme. Baví nás to a motivuje dál. A tak pro příští rok už vymýšlíme další perličky. Těšte se! My se totiž už taky těšíme.

Partneři: The North Face, Dakine, Author, Mikyna v kuchyni, SheBikes.cz, Sony Action Cam.

Zajímá vás jaké to bylo na předchozích kempech – všechny reportáže najdete na www.BikeAndRide.cz

Text: Ivana „Ifka“ Pechoutová | Foto: Barbora „Bee Bee“ Berdychová (www.barboraberdychova.com)