reklama

reklama

Spoke DownTown a Dual Rakovník 2014 – pozvánka

Rakovnicke cyklovaniPoslední roky jsou poměrně štědré na různé závody, akce, festivaly a jiné bikové radovánky. Nedávno do redakce dorazila například tato pozvánka na vypečenou akci, která se odehraje již tento víkend v Rakovníku.

Rakovnicke cyklovaniTisková zpráva
Info je sice poněkud pozdní, ale alespoň nebudete mít čas dlouze přemýšlet a jednoduše se přihlásíte a pojedete si užít závody, na které se jen tak nedostanete.

Rakovnické cyklování

Jde o festival všech příznivců cyklistiky. Od malých dětí až po ostřílené sjezdaře. Od silničářů po sjezdaře. Na stránkách www.rakovnickecyklovani.cz najdete informace o všech závodech i doprovodných akcích.

A dále trochu konkrétně k disciplínám, které vás asi zajímají nejvíc. Jde o Dual a hlavně Downtown. Tak si počtěte, koukněte na fotky a pak registrujte na stránce www.sport-reg.cz
A nezapomeňte zkouknout facebook stránku kde se můžete ptát, na co chcete a čekovat novinky.

Rakovnicke cyklovani

reklama

Spoke Dual Rakovník

Letos již potřetí se jako první závod celého Rakovnického cyklování pojede Dual neboli paralelní slalom. Trať závodu povede údolím lesoparku Jamka. Bude tak vytvořena přírodní tribuna a tedy i parádní výhled na trať. Závod se pojede klasickým způsobem. Z kvalifikace postupuje 64 jezdců. Při menším počtu přihlášených než 64, postupuje z kvalifikace 32 jezdců. Trať povede po travnatém povrchu, dokud se nevyjede hlína.

Povinná výbava: Helma, rukavice, kolo s alespoň jednou funkční brzdou

Spoke Dual Rakovník 2014 – 18.7.2014
registrace 14:00 – 15:00
trénink 14:00 – 15:30
kvalifikace 15:45 – 17:15
Start 17:30

Rakovnicke cyklovani

Systém závodu
64 postupujících z kvalifikace
2 vítězné jízdy znamenají postup

Kategorie: jednotná
Startovné: 50 Kč (registrace na místě)
Mapa závodu a parkování pro dual

Spoke DownTown Rakovník

Tradiční součástí rakovnického cyklování je Spoke DownTown. Letos se jedná již o šestý ročník. Pro ty, co byli, nemusíme představovat, pro ty, kteří nebyli, nějaké info. Jedná se o sjezd městem Rakovník. Trať vede od obchodního domu Tesco až na náměstí. Důležité body najdete v mapě, na kterou je odkaz níže. Pro letošek máme, stejně jako každý rok, připravené novinky na trati. Nemusíte se ale bát, nepřijdete o žádné známé a oblíbené překážky. Chybět nebude tradiční přejezd auta, lajna vedoucí po střechách tržnice, travnatý start, klouzavý štěrk, bolestivé dlažební kostky. To vše a hlavně zábava.

Z časových důvodů jsme nuceni omezit maximální počet startujících na 110 jezdců. Důležitá je tedy registrace – www.rakovnickecyklovani.cz (položka závody, na posledním místě drobné info s odkazem na registraci). Startovné je možné zaplatit převodem, v tom případě vás vyjde na příjemných 150 Kč, za které dostanete den zábavy na trati, kterou si jen tak neprojedete, plus poukaz na pití a oběd ve stáncích v cílovém prostoru. Pokud zaplatíte až na místě, vyjde vás stejný set-up na 200 Kč.

Chtěl bych vás tímto požádat, pokud máte možnost zaplatit převodem, udělejte tak. Usnadníte práci nám i sobě! On-line registrace bude uzavřena ve středu 16.7.2014. Případné další detaily k registraci a závodu budeme uveřejňovat na FB stránce akce

Závod se jede nejklasičtějším možným způsobem. Dvě závodní jízdy a počítá se lepší čas. Kvalifikace se nejede.

Povinná výbava: Přilba (nejlépe fullface), chrániče kolen, rukavice, kolo se dvěma funkčními brzdami

Spoke DownTown Rakovník 2014 – 19.7.2014

registrace 8:30 – 9:30
trénink 9:00 – 12:30
start 1. kolo 13:00 – 14:00
start 2. kolo 15:00 – 16:00
vyhlášení 16:30

Kategorie:
Pevné rámy
Odpružené rámy
Ženy (pokud dorazí)

Startovné:
150 Kč online platba
200 Kč platba na místě

Mapa závodu a parkování pro DownTown

Případné dotazy směřujte na facebook stránku akce, do komentářů pod článkem, na mail stepan.cerveny@gmail.com, nebo na telefon 608 866 280

Rakovnicke cyklovani

Rakovnicke cyklovani

Rakovnicke cyklovani

Rakovnicke cyklovani