reklama

reklama

JBC 4X Revelations – zpět v ČR!

JBC 4X Revelations - zpet v CRPo velmi úspěšném ročníku JBC 4X Revelations 2013 jsme opět tu a vy u toho musíte být s námi! V roce 2013 se v jabloneckém JBC bikeparku v areálu Dobrá Voda uskutečnil historicky první ročník závodu světového poháru ve fourcrossu s názvem JBC 4X Revelations, který se nyní vrací na místo činu!

(tisková zpráva)
Unikátní závod, který se jel na území nejen libereckého kraje, ale i celé republiky poprvé, přilákal obrovské množství nejen skvělých závodníků z celého světa, ale hlavně nadšených fanoušků, kterých přišlo více než 7 000 a dle jejich ohlasů si akci velmi užili.
JBC 4X Revelations - zpet v CR

I v roce 2014, konkrétně 26. července, přicházíme zpět s projektem JBC 4X Revelations! A na co se můžete těšit tentokrát? Samozřejmě na souboje 4 jezdců na trati loket na loket, na obrovské skoky, lesní a kamenité sekce nebo wallride, který při loňském ročníku posloužil Michalu Marošimu k fourcrossovému předjetí století. Video ojedinělého manévru na internetu pokořilo hranici 7 milionů zhlédnutí!

Stejně jako v loňském roce bude pro diváky připraven nejen adrenalinový zážitek v podání samotného závodu, ale také bohatý doprovodný program v podání koncertů, soutěží, představení hvězd MTB scény, masivní afterparty a mnoha dalších překvapení, které z eventu udělají ještě větší a šílenější akci.
During round 4 of

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

Podaří se nám společně pokořit hranici 10 000 diváků? Obhájí Tomáš Slavík, stavitel tratě a loňský vítěz závodu, své prvenství? Co si pro diváky přichystali organizátoři tentokrát? Přijďte se 26. července podívat do JBC bikeparku na Dobré Vodě u Jablonce nad Nisou a vše se dozvíte. A do té doby můžete sledovat naše internetové kanály, aby vám neunikla žádná z novinek.

Někteří z vás se možná ještě ptají, co je to vlastně ten fourcross. Všichni máme jistě v živé paměti olympijské zlato Evy Samkové ve snowboardcrossu. Fourcross přináší stejné napětí a velké akce, pouze závodníci neobouvají snowboard, ale sedlají kola a ve čtyřech se řítí obrovskou rychlostí kopcem dolů.
JBC 4X Revelations - zpet v CR

Předběžný program:
Čtvrtek 24.7.: Tréninky, beseda v amfiteatru v centru Jablonce nad Nisou a oficiální zahájení JBC 4X Revelations
Pátek 25.7.: Tréninky a kvalifikace, warm Up party (RedBull iBattle, Djs)
Sobota 26.7.: Tréninky, zahajovací ceremoniál a závod, official MOD afterparty (DJ Mosaken, Jagermeister Vibes, Live bands, DJ WILL4THMS and many more)

S pozdravem
JBC 4X Revelations team
www.jbc4xrevelations.com
www.facebook.com/jbc4xrevelations

JBC 4X Revelations - zpet v CR

Jako připomínka loňského ročníku jsou zde dvě videa…