reklama

reklama

Maloja 2014 – ve stylu horských nomádů

Maloja 2014 - The Mountain NomadsZnačku Maloja a její novou kolekci jsme si letem světem představili na podzim v rámci naší návštěvy na lokální prezentaci. Nyní se ještě jednou podívejme na aktuální kousky z její nabídky, přičemž některé z nich se snad letos dostanou k nám do redakce na test.

Maloja 2014 - The Mountain NomadsTisková zpráva
Nová kolekce značky Maloja nese název „The Mountain Nomads“. Nomad znamená v překladu kočovník a právě ten je pro Maloju synonymem hledání svobody a volnosti, kterou člověk nachází v přírodě, k níž je celý život tolik přitahován.

Celá kolekce je již tradičně inspirována přírodními barvami, materiály a vzory, které jsou v souladu s filosofií značky. Jejím cílem je přiblížit člověka přírodě a dopřát mu pocit maximálního souznění.

Tentokrát se tým Maloja vydal do jedinečné krajiny Maroka, nejzazšího severozápadu Afriky. Z více jak dvou set denní expedice, která čítala tisíce kilometrů, se tým vrátil s nepřeberným množstvím příběhů a více než padesáti tisíci fotografiemi. Jejich soubor vznikal během cest po marockém pohoří Atlas, jehož výška místy přesahuje i čtyři tisíce metrů, v místech, kde dá příroda člověku pocítit svou skutečnou sílu.

Další zastávka byla na Sahaře mezi velbloudy, zde na rozpáleném písku vytváří vítr jedinečné a neopakovatelné obrazce. Dál na atlantském pobřeží člověk pochopí, jak dominantním živlem je voda. Kromě přírody samotné, jsou to také místní lidé a jejich kultura, které nesou otisk v celé kolekci The Mountain Nomads.

Sportovní řada

Protože pohyb v přírodě vyžaduje zejména kvalitní výbavu, najdete v kolekci oblečení především sportovní kousky. Pro jejich výrobu Maloja využívá ty nejkvalitnější materiály a zohledňuje také funkčnost: samozřejmostí je dobrá prodyšnost, adsorpce potu, odolnost proti větru a vodě, a v neposlední řadě také tepelná izolace.

Pokud vás oblečení Maloja zaujalo, zalistujte
virtuálním katalogem na letošní rok
Kompletní nabídku, e-shop a vše ostatní najdete na stránkách sportkoncept.cz

Maloja-2014-sport

Lifestyle

Neméně pozornosti si zaslouží také Maloja oblečení do města a pro volný čas. Právě v této části kolekce se návrháři opět vyřádili a na vlně nejnovějších trendů v oblasti módy vznikly kousky hýřící barvami, vzory a jedinečnými střihy.
Maloja-2014-lifestyle

A abyste lépe pochopili, kde se bere inspirace, zde je ještě video z focení kolekce The Mountain Nomads v Maroku

The Mountain Nomads 2014 from Maloja Clothing on Vimeo.

Foto: Maloja