reklama

reklama

The Riding Spirit – FILM

The Riding Spirtit - FILMFilm od Ridingspirit, za nímž stojí člověk jménem Sandro Szukat, je skutečně nezávislým dokumentem o hledání duševního rozměru a hloubky jízdy na kole. Mapuje dvouměsíční cestu mladého páru ze Španělska do Německa dlouhou přes 3 000 km s řadou zajímavých zastávek.

Možná, že vám nic neříká styl „brašnáři na cestách“, sami také raději jezdíme „na lehko“ nebo pokud už „na těžko,“ pak s FR či DH kolem a chrániči. Jejich cesta ale zaslouží uznání. Vyrazili s minimem prostředků, jen jeden s druhým, svými koly, s kamerou a chybět nesměla ani kytara! Cestou navštívili řadu zajímavých míst a potkali nemálo zajímavých lidí.

Mimo cesty samotné se soustředili, jak název napovídá, na hledání „ducha bikování.“ Proto je ve filmu věnován velký prostor všem možným formám jízdy na kole – freeride, DH, dirtjump, enduro atd. Tento dokument zkrátka kombinuje mnohé – dobrodružství, sport, lidi a hudbu.
The Riding Spirtit - FILM

Film samotný má 40 minut
Objevují se v něm tito jezdci: Manel Ibars, Victor Adraste, Carlos L’heveder, Cristian Rodriguez, Damaso Garcia, Ferran Garcia, Matthieu Noe „Poulpe“, Thomas Charrier, Lazare Costa, Joseph Forissier, Constantin Fiene alias „Fransen Pedder“ a Alex Kerk, stejně jako řada jezdců z dirt contestu na veletru Eurobike 2013. Dále pak Amir Kabbani’s Fade Away Session 2013 – Szymon Godziek, Pavel Alekhin, Xavier Pasamonte, Thomas Genon, Blake Samson, Ray Samson a řada dalších.

Pohodlně se usaďte, začínáme…

THE RIDING SPIRIT – Full Lenght Film from Ridingspirit on Vimeo.

The Riding Spirtit - FILM