reklama

reklama

MRSN – Kanada volume doprava: 2013

MRSN - Kanada volume doprava 2013Michal Maroši vyrazil koncem léta 2013 do místa horskému kolu zasvěceného – kanadského Whistleru. Toto video ale není takové to klasické, hop, hop, bum, bác, ratata. Je poměrně klidné, vyrovnané a zamyšlené. Slušný kontrast k tomu, co Marosna předvádí na všemožných parties. O to víc je ale zajímavé…

Tento krátký „dokument“ (cca 9 min.) přiblíží, jak v Britské Kolumbii probíhalo natáčení očekávaného filmu Signatures. Nejlepší materiál si tvůrci pochopitelně schovali do filmu, který bude k vidění už za pár měsíců. „Cíleně jsme však chtěli přiblížit dění okolo bikování v BC a jak to tam chodí. K tomu se přidalo nějaké to mluvené slovo, a můžeme se tak s radostí podělit o naše skromné zážitky z natáčení.“ vzkazuje Marosana.

Kameru má na svědomí Wrbitch se Štěpánem Romanovem a fotoaparátu se pevně držel Jan Kasl. V klipu se kromě Michala „MRSN“ Marošiho předvede Alex „Pro“ Cházka, Petr „Malý“ Jurek a Roman „Skaut“ Levy a jeho kočka Hakulka.

*Převzato z RedBull.com

MRSN - Kanada volume doprava 2013

MRSN - Kanada volume doprava 2013

Signatures – The movie

V příspěvku výše je zmíněn projekt Signatures, který byl ostatně záminkou i pro vznik výše uvedeného videa. Kdo by nevěděl, pak Signatures je (bude) dokument o MTB z dílen Fullface Productions. Tento film nemá za úkol ukázat nám pouze skvělé traily, světoznámé borce a jejich dokonalý styl a perfektní ovládání kola, bude to spíše takové zamyšlení nad gravity formou MTB.

Špičkoví evropští jezdci zde samozřejmě předvedou své umění, navíc na místech s naprosto unikátní atmosférou. Chybět nebude kanadská BC (Whistler), italské Livigno, historické části Prahy, Indonesie, či rakouské Alpy. V tomto snímku půjde o víc než jen pohled pod pokličku profesionálního sportu, nebude to jen o ježdění z kopce dolů!

Premiéru bude mít snímek Signatures na jaře letošního roku. Teď si proto dejme alespoň krátký trailer, kde se nám osobně nejvíce líbí scéna, v níž si Márošák hraje na ramba…

Více o projektu Signatures na webu
www.signaturesmovie.com nebo
facebooku nebo
instagramu nebo
RedBull stránce

MRSN - Kanada volume doprava 2013