reklama

reklama

Rychlebské stezky nově pod křídly GT!

GT & Rychlebske stezkyPozor, pozor! Na vědomost všem se dává, že v sezoně 2013 spojí své síly Rychlebské stezky a značka GT a to prostřednictvím českého distributora Aspire Sports. Běžní návštěvníci tuto změnu poznají především podle nové flotily v půjčovně kol a řady nově zařazeného vybavení.

Rychlebským stezkám (RS) skončila smlouva s firmou Merida a nové vedení této firmy už nepřikládalo další spolupráci s RS takovou důležitost jako tomu bylo v předchozích letech. Tím se otevřely dveře pro jednání s novými partnery. S Aspire proběhlo několik jednání a ukázalo se, že o spolupráci mají obě strany vážný zájem. Pro RS bylo důležité najít partnera, který je svým zaměřením blízký trailovému ježdění.

„V Aspire máme silného partnera, který nám kromě špičkových kol do půjčovny může nabídnout i další podporu. Díky tomu najdete v naší základně už od začátku sezony 30.3. i batohy Osprey, Přilby Uvex, pláště Maxxis či další vybavení. Být ve stejných barvách jako Athertonovi, kteří jsou doma ve Walesu, kde to máme tak rádi, či Hans Rey, který přišel s myšlenkou Flowcountry trailů, je pro nás poctou.“-říká Pavel Horník.

René Zeman, promo manager firmy Aspire Sports, dodává: „Rychlebské stezky jsou pro mě samotného i řadu zaměstnanců naší firmy srdcovou záležitostí. Proto je pro nás velkou ctí, že můžeme tento unikátní projekt spojit právě se značkou GT Bicycles. Doufáme, že se nám společně podaří rozšířit řady jezdců, kteří si přijedou vychutnat tento dokonalý bikerský zážitek.”

GT & Rychlebske stezky